5
2013-01-24
skol.if.ua
Українською На русском
Каркасне будівництво 2900грн/м2
Каркасний будинок дешево

Дерев`яно-каркасне будівництво, каркасні будинки

Канадський будинок

канадський будинок

У наш час канадський будинок став еталоном енергоефективності, комфорту та екологічності. Завдяки каркасному будівництву, канадські каркасні будинки набули широкої популярності не тільки в Канаді та Північній Америці, але й в Європі, країнах Скандинавії та навіть Японії.

Будівництво канадських будинків

Каркасна технологія будівництва, або, як її ще називають -канадська технологія, набула такої популярності в усьому світі за рахунок : надійності, економічності, екологічності та високої енергоефективності будівництва.

Каркасне будівництво

каркасне будівництво

Обираючи сьогодні каркасний будинок, ви підтримуєте сучасні технологічні рішення та йдете в ногу з часом. Саме каркасне будівництво поєднало у собі усі новітні досягнення у галузі будівельних матеріалів та технологій. Це стосується й фундаменту, й конструкції стін, й інженерного забезпечення будинку. Каркасні будинки мають безліч переваг. Перша з них – це економічність. Такі споруди мають порівняно низьку вартість будівництва, та й витрати на їх подальшу експлуатацію також є незначними. Другою перевагою каркасних будинків є екологічність. Дерев'яно-карксне будівництво - це сучасно та вигідно!

Каркасно-щитовий будинок Київ

Каркасно-щитове будівництво надзвичайно популярна технологія, яка широко застосовується в країнах Північної Америки, Японії та країнах Скандинавського півострова.

Каркасно-щитовий будинок Київ

Дуже важливо не плутати каркасно-щитове будівництво та будівництво із SIP панелей. Класична каркасно-щитова технологія в основі свого утеплення використовує мінеральну вату, яка є природнім матеріалом. СІП панелі ж використовують пінополістирол, який не відноситься до природних матеріалів, а є продуктом хімічної промисловості. Крім того, пінополістирол зовсім не здатен до газообміну, тому будинки побудовані по «псевдо» канадській технології обов’язково потребують приточно-витяжної вентиляції.

Основні питання по каркасному будівництву

дерев'яно каркасне будівницвто

Різні джерела дають різні цифри. Різниця коливається в межах від 30 до 100 років і більше. Перша цифра навіть дещо лякає. Але якщо будувати "халтуру", то будинок так і простоїть, а якщо на совість - то на століття. Стоять же в Європі каркасні будинки сотні років. Основа будинку - каркас. І те, на скільки надійно він зібраний, просушений і захищений у процесі підготовки вплине на термін його служби. Довговічність самої будівлі в не меншій мірі залежить від терміну експлуатації утеплювачів, внутрішніх інженерних систем (труб, систем опалення та ін), морального старіння, нарешті!

Каркасні будиник ціна

каркасні будинки ціна

Кожна людина має за своє життя народити сина, посадити дерево та побудувати будинок. Але ж будівельні матеріали – вони завжди такі дорогі, а грошей постійно бракує. Чи є якийсь вихід? Побудувати житло за короткий термін та ще й з надзвичайною економією можливо! Каркасні будинки, ціни на які мінімальні – ось технологія майбутнього, завдяки якій навіть родини з середнім достатком можуть побудувати житло за власні кошти, не вдягаючи зашморг велетенськіх за розміром кредитів з кабальними умовами. Ціна каркасного будинку Вас приємно здивує!

Купити каркасний будинок

каркасні будинки

Про каркасне будівництво вже багато написано, не одна сім’я з радістю оселилася в будинках, вироблених за цією иноваційною технологією. Але останнім часом з’явилося багато будівельних компаній, які пропонують оселі, виготовлені з неякісних матеріалів, що призводить до скорочення терміну проживання в такій споруді. Мета цієї статті надати вам уявлення про те, що таке якісний каркасний будинок під ключ, на що варто звернути увагу, вибираючи собі комплектуючи та деякі інші важливі питання. Для того, щоб побудувати гарну споруду, слід використовувати матеріали належної якості.

Дачні каркасні будинки під ключ

каркасне будівництво

Дачні дерев’яні будинки сьогодні є найпопулярнішим видом заміських споруд. В них відчувається дійсно жива енергетика, до того ж вони є екологічно чистими й не несуть загрози людському здоров’ю. Але проектування та зведення дерев’яного будинку – це досить складна справа, яка вимагає значних витрат часу та грошей. Тому все частіше замість того, щоб возитися із зведенням дерев’яних споруд, люди беруться за будівництво дачних каркасних будинків.

Переваги Каркасних будинків

каркасне будівництво

1. Можливість будівництва у будь-яку пору року. 2. Високі темпи будівництва. 3. Каркасний будинок найбільш стійкий і нечутливий до сезонних переміщень фундаменту, що відбуваються унаслідок пучення грунтів. 4. Каркасний будинок має високу сейсмостійкість (у Японії майже всі будинки каркасні). Такий будинок можна порівняти з системою жорстко скріплених коробок, яку зруйнувати украй непросто.

Технологія будівництва каркасних будинків

каркасне будівництво

Технологія будівництва каркасно-щитових будинків або сендвіч, як її ще називають, була створена в Канаді після Другої світової війни. Незважаючи на те, що інфраструктура практично не постраждала від військових дій, країні терміново було потрібно радикальне рішення проблеми нестачі житлового фонду через велику кількість іммігрантів з розорених світовим конфліктом держав.

Контакти

Україна
м. Івано-Франківськ
+38 (050) 951 49 56, Ігор
+38 (097) 074 48 67, Максим
igor.kbk.if@gmail.com
maksym.kbk@gmail.com

Зворотній зв'язок: