Як побудувати готель або базу відпочинку

Рентабельність готельного бізнесу доходить до 80%. Існуюча державна підтримка українського внутрішнього туризму, численні регіональні гранти на розвиток туристичної інфраструктури регіону та спокусливі теплі кредити на енергоефективні проекти – відмінний привід побудувати свій готель.

Каркасний готель – вигідно і швидко

Канадська технологія дозволяє з мінімальними витратами зводити конструкції до 3-х поверхів на будь-яких видах грунтів, без спеціальних під’їзних шляхів і великої площадки для робітників. Цим викликана популярність каркасних конструкцій у віддалених від цивілізації гірських масивах і на піщаному нестійкому приморському грунті.

Не потрібна важка спецтехніка, у виробництві з мокрих процесів – тільки полегшений фундамент. Всі деталі конструкцій виконані виключно з карпатської деревини. В результаті ви побудували еко-готель з високим рівнем:

  • теплоізоляції: 15 см панелі рівні півтора метрам цегляної кладки;
  • звукоізоляції: до 80 децибел (звук мотоцикла з глушителем);
  • вогнестійкості: всі компоненти мають особливу обробку;
  • морозостійкості;
  • стійкості до бактерій, грибку та цвілі.

Проект готелю – оригінальний і неповторний

Історично склалося так, що українці не люблять багатотисячних санаторних монстрів. Набагато популярніші проекти затишних міні-готелів, що дозволяють з комфортом розмістити до 30 номерів, плюс кафе, міні-клуб і спа-центр. Ідеальне рішення – лобі з каміном та баром, ергономічні номери зі зручностями, сауна, тераса для вечірнього відпочинку і невелика їдальня зона.

Будівництво бази відпочинку зеленого туризму або лижного центру враховує особливості ландшафту: в горах найкраще будувати варіації на тему карпатських колиб або швейцарських шале; на рівнині біля водойми стильові рішення можуть варіюватися від класики до кантрі.

Дуже популярні сучасні високотехнологічні проекти еко-готелів в стилі модерн або хай-тек, ідеально вписані в структуру живого лісу або паркової зони. Проект приморського пансіонату або гостьового будинку врахує положення щодо берегової лінії і буде доповнений просторими тіньовими терасами або видовими балконами, що підвищують вартість номеру на 15-20%.

Готель під ключ

Замовивши у компанії КБК повний цикл будівництва готелю, ви будете впевнені в чіткому виконанні договірних термінів, оптимальному проектному рішенні, бездоганному виробництві основних деталей конструктиву, швидкій та чіткій збірці каркасу.

Наші фахівці забезпечать підключення комунікацій і опалення, точне дотримання технології гідро- паро- та теплоізоляції будівлі. Супутникове телебачення та інтернет у побудованому готелі будуть ловити навіть в глухих карпатських куточках.

Дизайн-проект від наших креативщиків дозволить залучити постояльців, а професійне виконання євроремонту допоможе вам гордо вказати на сайті мінімум 3 *.

Економічність побудованої бази відпочинку

Головний біль всіх готельєрів – високі експлуатаційні витрати. Каркасні будинки допомагають знизити витрати на утримання комплексу: в зимовий період для опалення будівлі знадобиться один-два енергоефективних печі-каміни.


Вартість, терміни, гарантія будівництва