Каркасні будинки у Хмельницькому

Наша компанія займається проектуванням, виробництвом та будівництвом енергозберігаючих будинків за сучасної канадської технології. Якщо ви бажаєте в найкоротші терміни в’їхати в свій власний теплий і затишний, а також дуже міцний і сучасний каркасний будинок, то наша компанія готова вам негайно допомогти.

Сучасні каркасні будинки, мають безліч переваг:

– тривалий термін служби;
– висока міцність і надійність;
– відносно невелика вартість будівництва;
– невелика вага основної конструкції будинку, практично не дає усадки;
– дуже короткі терміни будівництва;
– висока вогнестійкість і екологічна чистота.

Будинки, зведені за канадською технологією, завойовують все більше прихильників на території міста Хмельницький та Хмельницька область. І не дивно, адже різноманітні проекти будинків за канадською технологією можуть задовольнити всі запити нових забудовників. Навіть типові проекти будинків відрізняються особливою вишуканістю і високою практичністю.

Будинок по каркасній технології – сучасне рішення

У зв’язку із зростаючим інтересом забудовників до каркасного будівництва виникає не мало питань, а також існує безліч не правильних суджень:

– Багато хто думає, що каркасні будинки будуть відносно холодними.

Це абсолютно не так. Стіни каркасного будинку мають дуже низьку теплопровідність, а значить, в холодні сезони втрати тепла будуть мінімальними. Крім того, обігрів каркасного будинку займе всього кілька годин, а витрати на підтримку комфортної температури в декілька разів нижче, ніж в цегляному (кам’яному) будинку.

– Будова відносно легка, а значить не міцна і не стійке.

Відносна легкість матеріалів, з яких побудований каркасний будинок, ніяк не впливає на його високу міцність. Завдяки добре продуманій конструкції, каркасні будинки відмінно зарекомендували себе, навіть під час природних катаклізмів.

– Висока пожежонебезпека.

Більшість людей думають, що дерев’яні каркасні будинки схильні до високої пожежної небезпеки. Але, це зовсім не так, тому що всі елементи сучасного каркасного будинку обробляються вогнезахисними складами, що зводить до мінімуму можливість займання.

– Малий термін експлуатації каркасного будинку.

Сучасні каркасні будинки, зведені за канадською технологією, розраховані на термін експлуатації більше 100 років.

– Неправильний температурний баланс будинку.

Фото проектів будинків в Хмельницьку

Навпаки, завдяки натуральним матеріалам, стіни каркасних будинків забезпечують відмінну циркуляцію повітря і низьку вологість приміщення. Завдяки цьому в каркасному будинку зберігається комфортна температура, як холодні, так і в спекотні сезони.

– Каркасні будинки мають простакуватий і неактуальним зовнішній вигляд.

Завдяки сучасним технологіям , канадські будинки можна оформити в будь-якому архітектурному стилі. Пластичність матеріалів дає можливість створювати проекти будинків за канадською технологією в суто індивідуальному оригінальному вигляді.

Каркасні будинки у Хмельницькому – оптимальний вибір для всієї родини

Враховуючи все вище викладене можна сміливо стверджувати, що каркасне будівництво будинку в Хмельницькому та Хмельницької області ставати оптимальним вибором для більшості нових забудовників. Крім того, можемо вас запевнити, що будівництво каркасного будинку буде на порядок дешевше споруди аналогічного кам’яного будинку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити