Канадські будинки в Одесі

Розвиток будь-якого регіону супроводжується активізацією будівництва. В Одесі це яскраво видно з поширенням популярності канадських будинків. Хоч канадська технологія будівництва досить не нова, але популярність починає набирати саме зараз.

Це пов’язано з постійним подорожчанням комунальних платежів, а канадські будинки в цілому якісно відрізняються своєю енергоефективністю, що дуже актуально для Одеської області.

Фото будівництва будинків в Одесі

Будинки по канадській технології в Одесі так швидко набирають популярність тому, що регіон орієнтований на туристичну галузь. Будівництво готелю, розважального комплексу, будиночків для відпочинку по канадської технології значно швидше і дешевше ніж з інших технологій будівництва. А витрати на експлуатацію таких будинків значно нижче, це пояснюється хорошою теплоізоляцією і сучасним підходом до будівництва. Тому ціна експлуатації канадських будинків в Одесі буде значно нижче, ніж аналогічних будівель з традиційних матеріалів (цегла, ракушняк, газобетон).

Компанія “Карпати Буд Каркас” займається виключно будівництвом канадських будинків по всій Україні і Одеса та Одеська область не виняток. При будівництві несучого каркаса, ми використовуємо тільки високоякісну карпатське дерево, яке проходить спеціальну підготовку (антисептик, антипірен). При утепленні та гідроізоляції використовуються високоякісні імпортні і вітчизняні матеріали, які дозволяють забезпечити високу теплоізоляцію і відповідно зменшити ціну експлуатаційних витрат.

Фото проектів будинків в Одесі

Дуже важливий момент, компанія “Карпати Буд Каркас” при будівництві канадського будинку в Одесі НЕ використовують пінопласт (пінополістерол) або інші подібні матеріали. Канадська технологія і будинки побудовані БК “Карпати Буд Каркас” утеплюються мінеральною ватою, яка виробляється винятково в Європі і має всі відповідні європейські сертифікати якості.

Ціна на будівництво канадського будинку в Одесі залишається досить помірною і навіть в комплектації “під ключ” вона іноді менше ціни квартири в новобудові. Фактор виправданою ціни, швидкості будівництва та енергоефективності не залишає ніяких сумнівів при виборі на користь канадської технології будівництва в Одесі. А компанія “Карпати Буд Каркас” допоможе втілити цю технологію і побудувати для вас сучасний, теплий, затишний будинок.
Зробіть вибір на користь професіоналізму і свого майбутнього, звертайтеся до нас і ви в цьому переконаєтеся. Будинок за канадською технологією в Одесі – це ваше майбутнє.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити