Каркасний будинок в Миколаєві

Будівництво каркасних будинків почало бурхливо розвиватися в Канаді і по всій Північній Америці, у зв’язку з необхідністю швидкого і недорогого забезпечення якісним житлом великої кількості емігрантів, які прибувають на цей континент.

В даний час у зв’язку з удосконаленням будівельних технологій, а особливо з появою нових видів сучасних екологічно чистих утеплювачів, каркасні будинки зводять все частіше. Каркасна технологія, яку ще часто називають канадською, отримала широке поширення в Північній Америці і Європі. Але далі все зайшли скандинави, на сьогоднішній день в країнах Північної Європи каркасні будинки складають більше 90% всіх ново зведених житлових будівель.

Забудовники України також виявляють високий інтерес до каркасному будівництву, зокрема регіон Миколаїв та Миколаївська область поповнився безліччю нових красивих і надійних каркасних приватних будинків.

Фото побудованих будинків в Миколаєві

Будинок за каркасною технологією

Каркасний будинок являє собою будівлю з міцним дерев’яним каркасом, службовцям основою для внутрішньої і зовнішньої обшивки і встановлення покрівлі. Між шарами обшивки знаходиться екологічно чистий утеплювач і паро – гідрозахисні шари ізоляційного матеріалу. Зовні будівля може обшиватись майже будь-яким відомим декоративним матеріалом. Особливо красиво виглядає імітація бруса, блок-хаус, дерев’яна вагонка. Чорнове внутрішнє облицювання виконується, як правило, з деревостружкових або деревоволокнистих плит, за якими дуже легко зробити шпаклівку і забарвлення, а також поклеїти вподобані шпалери.

Наша компанія використовує при будівництві виключно натуральні екологічно чисті матеріали. Виробництво будівель поставлено на промислові рейки, весь домокомплект виготовляється на сучасному автоматизованому виробництві в суворій відповідності з замовленим проектом.

Всі елементи будівлі обробляються спеціальним складом, що захищає деревину від гниття, цвілі, грибків та шкідників – комах. Також проводиться протипожежна обробка конструкцій. Весь готовий домокомплект ретельно упаковується і доставляється на заданий ділянку. Даний комплексний підхід істотно знижує терміни будівництва.

Фото проектів будинків в Миколаєві

Переваги технології будівництва каркасного будинку

– Мінімальні терміни, побудувати будинок можливо за 1-3 місяці.
– Будинок не піддається усадці.
– Поверхні стін відразу ж готові до обробки практично будь-яким відомим обробним матеріалом.
– Канадські будинки мають мінімальні витрати на опалення.
– Низька вартість зведення будинку під ключ.

І так, головними перевагами будівництва за технологією «канадського будинку» для регіону Миколаїв та Миколаївська область є швидкість, єнергоєффективность і низька вартість. Проекти приватних будинків по канадській технології можливо швидко втілити в життя, тому що, при строительсве не передбачено «мокрих процесів», які вимагають тривалого застигання і висихання. Безліч експертів у галузі будівництва прийшли до висновку, що каркасний будинок – це швидко, надійно, енергоефективно і вигідно.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити