Канадський будинок в Дніпропетровську

Житлове будівництво в Україні зазнає значних якісних змін: популярними стають перевірені часом зарубіжні технології будівництва. Зокрема, швидко розповсюджується канадська технологія, яка вже відома в багатьох країнах світу понад 40 років.

Так будинок канадський в Дніпропетровську – це вже не просто мрія, а цілком реальна річ.  Наша компанія виконує замовлення на зведення каркасних будинків котеджного типу одно- та двоповерхових в Дніпрі та Дніпропетровській області за цією прогресивною, економічною, сучасною технологією.

Фото реалізованих об’єктів в Дніпропетровську

Канадська технологія будівництва

Не дивно, що канадська технологія настільки поширена в усьому світі, адже вона якнайкраще зарекомендувала себе на практиці. Її переваги очевидні і є вагомим аргументом для всіх, хто планує будівництво власного житла:

  • Високий рівень теплоізоляції. Якщо зараз люди змушені думати про додаткове утеплення своїх домівок, щоб економити на обігріві взимку та охолодженні влітку, то будівництво канадських будинків вже вирішило ці проблеми.  Каркасні будинки чудово зберігають прохолоду в літню спеку та тепло взимку, тому їх утримання набагато економічно вигідніше.
  • Міцність конструкції. Точно спроектовані канадські будинки вдало поєднують легкість будівель з надзвичайною експлуатаційною витривалістю. Такий дім витримає навіть землетрус силою до 7 балів, не кажучи вже про температурні перепади від +50 до -50 градусів. Термін його практичного використання – понад століття.
  • Екологічна безпека та вогнестійкість. Усі будівельні матеріали, які застосовуються в канадських будинках, натуральні та абсолютно безпечні для здоров’я майбутніх мешканців. Дерев’яний каркас не викликає алергії, а навпаки, сприяє утворенню приємного природного мікроклімату в домі. Всі елементи конструкції  спеціально оброблені, тому у випадку виникнення пожежі захисні речовини призводять до швидкого її згасання  замість розповсюдження полум’я.
  • Різноманітність проектів. В нашому каталозі є значна кількість проектів, що відрізняються своїм дизайном, стилем для різноманітних потреб та уподобань замовників. Канадська технологія дозволяє втілення найсміливіших дизайнерських рішень, зберігаючи усі унікальні властивості будівель.
  • Швидкість будівництва. Одна з неперевершених переваг канадських будинків – це швидкість їх зведення. Каркасний будинок готовий до експлуатації за 1-3 місяці (пора року для проведення будівельних робіт не має значення). Причому, вам не знадобиться великий фундамент, а цілком підійде його полегшений варіант.

Проекти будинків в Дніпропетровську

Канадський будинок під ключ в Дніпропетровську

Збудувати власне житло в Дніпропетровську чи Дніпропетровській області за канадською технологією досить просто – варто тільки замовити його у нас. За дуже короткий як для будівництва термін ви матимете сучасний, надійний, безпечний, затишний власний будинок для своєї родини. В такій оселі дуже приємно жити, а її бездоганною якістю можна пишатися.

 

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити