Канадський будинок в Чернігові

Будинки за канадською технологією припадуть до смаку любителям дерев’яних будівель. Не дивлячись на те, що даний напрямок в галузі є відносно новим в нашій країні, зведення малоповерхівок динамічно займає свою нішу на вітчизняному ринку. Будинки споруджуються каркасно-панельним способом, зводяться в короткі терміни і вже через кілька місяців можна стати володарем власного нового житла. І все це при демократичній вартості завдяки використовуваним матеріалам.

Фото реалізованого об`єкту в Чернігові

Секрет популярності будівництва за канадською технологією

Плануючи будівництво, людина спочатку малює в уяві кінцевий результат. Тобто будинок, який припаде йому до смаку. Далі складається проект, прораховуються матеріали і трудовитрати. І, звичайно ж, розглядаються різні варіанти будівель.

Якщо брати до уваги будинки, створені за канадською технологією, слід врахувати такі їх переваги:

  • Швидкість будівництва. Будівництво такого будинку займає близько трьох місяців. Отже, каркасно-панельний метод є одним з найбільш продуктивних.
  • Доступність ціни. Мабуть, це найцікавіше перевага для замовників, яких радує не просто дешевизна матеріалів, але і високу якість. Ціна на будинок канадський в Чернігові стане приємним моментом для кожного, хто захоче пізнати нові грані будівництва.
  • Висока міцність. Досвід співробітників компанії в зведенні сучасного житла в комплексі з передовими методиками дозволяє створити будинок, який зможе протистояти будь-яким силам природи. Надійні конструкції відповідають усім вимогам в галузі, тому будівлі можуть зводитися навіть в зонах підвищеної небезпеки.
  • Дизайн. Канадська технологія будівництва будинків надає повну свободу архітектурної думки. Наша компанія зводить котеджі, дачі, будинки, спроектовані креативними дизайнерами, здатними будь-яку задумку втілити в реальність.
  • Екологічність. При зведенні канадського будинку використовуються нешкідливі для людини і навколишнього середовища матеріали.
  • Теплоізоляція. Будинки, створені за канадською технологією, сміливо можна назвати найтеплішими. При виробництві панелей застосовується мінеральна вата, яка сприяє утриманню тепла і підвищує комфорт проживання.

Фото проектів будинків в Чернігові

Канадський будинок під ключ в Чернігові

Будівництво будинку за канадською технологією в Чернігові та Чернігівській області допоможе здійснити компанія “Карпати Буд Каркас”. Мине небагато часу, і ви зможете милуватися не просто сучасним, але і безпечним, надійним, а головне – затишним будинком для своєї сім’ї. Ми запропонуємо кілька варіантів проектів, з яких ви зможете вибрати той, який найбільш буде відповідати характеру і стилю життя майбутніх власників.

 

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити