Канадські будинки в Полтаві

Кожна українська родина мріє про власне житло. Але, нажаль, не всі пропозиції будівельників сьогодні відповідають вимогам високої якості, швидкого введення в експлуатацію та цінової доступності. Виходом може стати застосування прогресивних зарубіжних технологій. Канадський будинок в Полтаві – це пропозиція нашої компанії, яка займається зведенням каркасних будівель за канадською технологією. Одно- чи двоповерховий будинок котеджного типу може стати вашою оселею за якихось кілька місяців.

Фото побудованих будинків в Полтаві

Канадський будинок під ключ в Полтаві

Наша компанія пропонує зведення малоповерхових будівель в Полтаві та Полтавській області житлового та іншого призначення (церкви, альтанки, сауни, готелі, ресторани, дачні будинки та інше). Ви можете обрати один з багатьох готових проектів, який найбільше відповідатиме вашим вимогам. Проекти універсальні, тому ідеально підходять для будь-якого рельєфу місцевості.

Канадські будинки вже понад 40 років зводяться в усьому світі, а в Україні ще тільки набирають популярності. Тому полтавчани теж мають можливість оцінити переваги цієї унікальної технології та значно покращити свої житлові умови за рахунок придбання такого чудового власного житла.

Купівля квартири в звичайному міському будинку зараз доступна не багатьом молодим сім’ям, тоді як затишний власний будиночок за канадською технологією обійдеться родинному бюджету на третину (а то й більше) дешевше за аналогічну будову з цегли. Та ще й терміни будівництва приємно здивують.

Фото проектів будинків в Полтаві

Будинки по канадській технології: вигідні переваги

Популярність канадської технології в світі – річ абсолютно закономірна. Будинки високої якості, безпеки та помірної вартості відразу припали до душі багатьом жителям різних країн Європи та Америки. Але список переваг у канадського будинку значно ширший:

  1. Екологічність та безпечність. Не лише для довкілля, але й для людей усі матеріали, які ми застосовуємо в будівництві, є повністю безпечними. А приємний запах чистої карпатської деревини – ще один чудовий бонус для мешканців будинку.
  2. Міцність та довговічність. Унікальна конструкція каркасу розроблена інженерами таким чином, щоб забезпечити надійність експлуатації будинку на довгі десятиліття. Навіть землетрус силою в 7 балів його не зруйнує.
  3. Висока тепло – та шумоізоляція. Сучасні ізоляційні матеріали повністю забезпечують потреби господарів. Тому ніякого додаткового утеплення для економії енергоресурсів уже не знадобиться.
  4. Доступність будівництва. За рахунок недорогих матеріалів та полегшеного варіанту фундаменту вартість канадського будинку завжди значно нижча, за цегляні та блочні аналоги.

Фото реалізованої церкви в Полтавській області

Канадські будинки: Полтава, ціна

Спорудження приватного будинку в Полтаві чи Полтавській області за канадською технологією обійдеться вам значно дешевше, ніж купівля нової міської квартири. Крім того, якість, надійність та комфортабельність такої оселі будуть значно вищими. Вже багато щасливих родин змогли оцінити вигідні переваги канадської технології. Будьте наступними!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити