Будівництво будинку Вінниця

Що робити молодій сім’ї, якщо жити окремо хочеться, але купити собі квартиру в місті неможливо через її захмарною вартості? Купити житло на вторинному ринку теоретично можна. Але потім круглу суму в його ремонт доведеться внести. Невже без величезних фінансових вкладень не обійтися?

Обійтися можна. Але для цього доведеться звернутися не до традиційних типів будівництва індивідуального житла, а до високоефективних закордонних технологій. Компанія «КарпатиБудКаркас» взяла на озброєння популярну в усьому світі канадську технологію, яка дозволяє зводити доступні за вартістю будівлі з дуже високою якістю і експлуатаційними характеристиками.

Будівництво будинків у Вінниці та Вінницькій області

Українці звикли до того, що будівництво будинку – це процес нескінченно довгий і витратний, як у фінансах, так і в часі. Може розтягнутися не тільки на роки, а й на десятиліття.

Компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує жителям Вінниці та Вінницькій області побудувати власний будинок за економічною канадською технологією. Це не тільки швидко (всього пару місяців), але і вигідно (вартість значно нижче цін на міську квартиру). Ви отримаєте новий, власний, окремий котедж, зведений в лічені місяці за обраним вами проектом. Фахівці компанії враховують побажання замовників і вносять зміни в проекти, якщо це необхідно, щоб споруда була максимально зручною для майбутніх мешканців.

Фото проектів будинків в Вінниці та Вінницькій області

  Будівництво каркасних будинків – переваги

Полегшена конструкція житла насправді досить міцна і надійна, щоб забезпечити його тривалу експлуатацію. Всі необхідні види робіт виконує бригада фахівців «КарпатиБудКаркас», без залучення важкої спецтехніки, тому час року в даному випадку неважливо.

Матеріали закуповуються у вітчизняних виробників, тому вартість підсумкової роботи не залежить від коливань курсів валют на світовому ринку. Інші важливі переваги каркасної споруди:

  1. Економічність. Точні розрахунки матеріалів позбавляють від зайвих витрат на них.
  2. Надійність. Завдяки професійним проектам і надійним виконавцям, будівельні помилки виключені.
  3. Безпека. Чистий карпатська деревина та інші будматеріали не є алергенами, безпечні для дітей і дорослих.
  4. Комфорт. Ніяких протягів, спеки та холоду всередині. Грамотне утеплення – ідеальна ізоляція.
  5. Довговічність. При дбайливої ​​експлуатації прослужить 100 років і більше.

Будинок під ключ – мрія наяву!

У вас вже є підходящу ділянку землі, і ви задумалися над проектом майбутнього сімейного гніздечка? Ми за вас раді. Це правильний шлях. Але врахуйте, що вас підстерігають шахраї і недобросовісні забудовники, які можуть розбити всі ваші плани і мрії.

Наша компанія на ринку з 2007 року. Безліч проектів каркасних будинків по всі території України вже функціонує, завдяки праці наших фахівців. Фотографії наших робіт і відгуки вдячних власників можна переглянути на сайті. Телефонуйте, допоможемо і вам!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити