Каркасне будівництво в Запоріжжі

Побудувати власний будинок – ця ідея, до якої приходять багато людей. Якщо Ви вирішили побудувати каркасний будинок в Запоріжжі, то наша компанія, як ніхто інший, може в цьому допомогти.

Фото будівництва будинків в Запоріжжі

«КарпатиБудКаркас» займається каркасним будівництвом по всі Україні. Для того щоб замовити будівництво будинку по канадській технології в Запоріжжі, Вам достатньо зателефонувати нам і розказати про свої побажання. Весь інший об’єм робіт готова взяти на себе наша компанія, а це: виготовлення проекту каркасного будинку, заливки фундаменту під каркасно щитовий будинок, власне будівництва канадського будинку в Запоріжжі.

Як показує практика, на будівництво середнього каркасного будинку під ключ необхідно біля трьох-чотирьох місяців. Об’єм робіт та перелік матеріалів обговорюється з кожним клієнтом індивідуально, для того щоб максимально були враховані всі побажання та зауваження клієнта.

Фото проектів будинків в Запоріжжі

Тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта та високий професіоналізм дасть змогу досягнути успіху в будівництві каркасних будинків в Запоріжжі та Запорізькій області.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити