Будівництво під ключ у Львові

Нерухомість під ключ – це будинки, готові до заселення. У більшості випадків вони навіть не вимагають виконання додаткових робіт, що робить їх ідеальними для покупців житла, яким необхідно заселитися в стислі терміни. Головні причини покупки будинку під ключ:

 • Будівництво у відповідності до індивідуальних побажань.
 • Швидкість зведення.
 • Стилізоване рішення з дотриманням всіх норм безпеки.
 • Економічна доцільність та енергоефективність в процесі експлуатації.
 • Можливість вибрати бажаний тип споруди: лазні, сауни, альтанки, дачі та ін..

Будівництво будинків під ключ в Львові – швидко, якісно, затребувано

Будівництво будинку під ключ компанією «Карпати Буд Каркас» – це налагоджений виробничий процес з повним спектром робіт, при якому підрядник надає всі необхідні послуги. У ці послуги включені: проектування, виготовлення, установка, утеплення та оздоблення. Крім того, наша компанія дає 5 років гарантії на сам каркас, а також завжди надає післяпродажну підтримку і технічне обслуговування. Користуватися послугами для будівництва «під ключ» вигідно з простої причини: це набагато простіше.

Одна компанія для швидкого зв’язку

Ніщо так не збиває графік проекту, як необхідність спілкуватися з декількома компаніями-підрядниками і спроби змусити кілька підприємств співпрацювати одне з одним. Ви будете годинами намагатися внести хоч одну зміну і залучати всі сторони, що беруть участь. Компанія-виробник будинків «під ключ» «Карпати Буд Каркас» позбавляє від клопоту спілкування з декількома підрядниками. Замість того, щоб зв’язуватися з розробником, дизайнером, архітектором вам потрібно тільки зв’язатися з виробником під ключ і він зробить все інше.

Ціни на будівництво будинків під ключ, чи дійсно це вигідно?

Вартість житла – це актуальне питання і вона може відрізнятися в залежності від типу проекту. Ми максимально спростили, здешевили, але при цьому не забули про безпеку та якість. Витрати знижені за рахунок:

 • Коли проектування каркасного будівництва під ключ, виробництво і установка виконуються однією і тією ж надійною компанією, це економить ваш час і гроші!
 • Виробникові «під ключ» простіше надати знижки на свої послуги і знизити загальну вартість вашого проекту.
 • Передавши послуги з проектування і виробництва нам, отримуєте кваліфікований і досвідчений персонал, для реалізації масштабного проекту (не доведеться наймати людей окремо). Менші трудовитрати – завжди плюс!

Отримуєте кращу якість

Коли одна компанія займається вашим проектом: від концепції до завершення, легше гарантувати більш якісний результат. З самого початку виробник «під ключ» може встановити рівень якості, необхідний для вашого проекту і гарантувати, що його команда витримає цю планку. Але, насправді ми завжди викладаємось по максимуму.

Проекти та ціни на будівництво під ключ

Ціна проекту також залежить від типу споруди, використовуваних матеріалів, а також додаткових послуг. Популярністю користуються: SIP-житло з СІП-панелей (менш екологічні, ніж «канадки»), споруди з газобетону, або ж з цегли.

Будівництво каркасних будинків під ключ – переваги

За останніми даними каркасне будівництво набирає ще більшої популярності, оскільки воно:

 • довговічне;
 • сейсмостійке;
 • та экологичне.

Саме такі будинки придатні для постійного проживання, дач, сільгосп споруд тощо.. Ще один важливий момент, що канадські будинки легко піддаються змінам, а також їх можна використовувати в якості надбудов.

Дерев’яне житло – особливості

Деревина є кращим матеріалом для будівництва дерев’яних будинків і котеджів під ключ. Вона екологічна, не надто дорога і може бути легко застосована до різних типів конструкцій. Якщо ви думаєте про дерев’яний будинок, може вам на думку спадає образ дерев’яної хатини або, можливо, будинок з колод? Обидва методи будівництва знайомі ще прабабусям і дідусям, тому, можливо, ви не назвете їх передовою будівельною технологією. Але у використанні цього матеріалу є багато плюсів, зокрема при забудові під ключ.

Деревина стає все більш привабливим матеріалом для всіх видів будівельних проектів, від шкіл до будинків для людей похилого віку, спортивних споруд і театрів. Деревина не тільки екологічно чиста, безпечна і довговічна, а й економічна. Її удосталь, без проблем можна купити і швидко доставити. У порівнянні з іншими матеріалами будівництво з дерева економить гроші за рахунок скорочення часу, необхідного для завершення будівництва.

Синхронізація проектування і виробництва

Хочете змінити свій проект? Хочете додати нову функцію або змінити розмір? При виробництві каркасного будинку під ключ – це не проблема! Коли проектування, виготовлення і компонування об’єкта здійснюється однією і тією ж компанією, зміни вносити легко. Будь-які зміни в конструкції можуть бути в процесі проектування, без зайвих телефонних дзвінків і головного болю. Наша компанія будує і може будувати в таких містах як: Дрогобич, Червоноград, Стрий, Самбір, Борислав, Новояворівськ, Трускавець, Городок, Винники, Дубляни та інші.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити