Канадські будинки в Рівне

Дерев’яні канадські будинки з кожним роком завойовують все більшу увагу забудовників. Сьогодні дані споруди можна побачити в різних регіонах України, в тому числі і на Рівненщині.

У чому популярність даної методики?

 • В можливості отримати власне житло при менших витратах, в порівнянні з іншими технологіями. Незважаючи на застосування натуральної деревини українського виробництва і інших якісних будівельних матеріалів від кращих світових виробників, вартість споруди обходиться дешевше аналогів з цегли та бетону.
 • Заселитися в такий будинок можна вже через кілька місяців з моменту початку робіт. Така швидкість досягається завдяки відсутності необхідності в потужному фундаменті. Легкість конструкції дозволяє використовувати полегшені види основи. Відсутність потреби в усадці дозволяє проводити оздоблювальні роботи відразу ж після облаштування каркасу. Точні терміни залежать від складності архітектурного стилю і загальної площі будинку.
 • Енергоефективність та хороша паро-, звукоізоляція. При облаштуванні стін застосовуються плити OSB, мінеральна вата, супердифузійна мембрана, завдяки яким в каркасних будівлях завжди тихо і сухо. Для підтримки комфортної температури не потрібне додаткове утеплення. При цьому рахунки на комунальні послуги радують власників будівель своєю помірністю.

Ціна канадського будинку в Рівному

Ціна на канадські будинки в Рівному залежить від тих же факторів, що і в інших регіонах України:

 • використовуваний матеріал;
 • особливості архітектурного стилю;
 • потреба в складанні креслення і документації;
 • загальна площа будівлі;
 • віддаленість комунікацій;
 • особливості території, під’їзних шляхів.

Ціна житла за типовими проектами вказана на сайті КБК. При індивідуальному плануванні сума розраховується при складанні проектно-кошторисної документації.

Як купити канадський будинок в Рівненській області

Купити дерев’яний будинок в Рівному і області не складно. Компанія КБК працює по всій Україні, радуючи споживачів красивим і недорогим в експлуатації житлом. Подивитися проекти канадських будинків і вибрати необхідний варіант можна на нашому сайті. Ми пропонуємо побудувати в Рівному:

 • одноповерхові і двоповерхові житлові і комерційні споруди;
 • будівлі компактного розміру і великої площі;
 • зручне житло мансардного типу або з другим світлом;
 • будинки з терасою відкритого або закритого типу, з гаражем.

Побудова споруд каркасного типу проводиться в різних архітектурних стилях. Для зовнішнього оздоблення застосовуються камінь, вагонка, натуральна деревина, штукатурка, метал. Виграшно виглядає оздоблення в комбінації декількох матеріалів.

Будівництво канадських будинків в Рівне

Хоча технологія будівництва канадських будинків не представляє особливих складнощів, роботу краще довірити досвідченим фахівцям. Побудувати будинок своїми руками можна, але, попередньо варто детально вивчити особливості методики, щоб він вийшов по-справжньому надійним і міцним. На це буде потрібно немало часу, тоді як співробітники компанії “Карпати Буд Каркас” мають багаторічний досвід і готові відразу ж взятися за справу. Перевага укладення договору з професіоналами – це гарантія, що житло буде зведено в термін з дотриманням всіх технологічних особливостей. Така будівля прослужить не одному поколінню мешканців.

Канадські будинки під ключ в Рівному і області

Не знаєте, як побудувати канадський будинок на Рівненщині? Звертайтеся в компанію КБК. Попередньо можна ознайомитися з фото і відео об’єктів, які були зведені нашими будівельниками в містах та прилеглих районах. Не один дерев’яний будинок вже радує наших клієнтів естетичним виглядом, комфортним проживанням та недорогою експлуатацією.

Канадські будинки під ключ від КБК та будівлі комерційного призначення зведені в Дубно, Острозі, Костополі, Здолбунові, Сарнах. Крім комплектації під ключ, на сайті компанії у відповідному розділі можна вибрати й інші варіанти. Зокрема, можуть бути замовлені до зведення тільки стіни і дах будівель, тобто, комплектація «Каркас».

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити