Канадські будинки в Вінниці

Канадські будинки під ключ в Вінниці сьогодні – це реальність і вигідна пропозиція для майбутніх домовласників, що дозволяє вирішити житлову проблему з найменшими матеріальними витратами в короткий термін. Каркасна технологія будівництва будинку – одна з останніх тенденцій і перспективного напрямку в житловому будівництві України. Таке житло відповідає сучасним будівельним нормам, а сама методика полягає у виготовленні витратних елементів на виробництві та швидкого складання конструкції на об’єкті. Саме тому канадський будинок – вибір багатьох сучасних сімей при бажанні облаштувати власне житло. Відео та фото будинків у Вінниці від КБК можна подивитися на сайті компанії або на нашому каналі в YouTube.

Канадська технологія будівництва будинків – переваги

 • Швидкомонтовані будівлі не дарма отримали таку назву, тому що дозволяють майбутнім мешканцям заселитися в них уже через кілька місяців з моменту підписання договору з будівельною компанією. Такі будівлі не дають усадки, тому оздоблювальні роботи можна проводити відразу ж після зведення каркаса.
 • Каркасники дозволяють істотно заощадити в момент зведення на матеріалі і на оплаті робочих. Вони не вимагають присутності на об’єкті будівельної спецтехніки. Ціна канадського будинку нижче аналогів, виконаних з інших матеріалів.
 • Будинки з дерева економні і при експлуатації, завдяки своїй енергоефективності. У них затишно в будь-який час року незалежно від погодних умов. Тому будівлі не потребують зайвому опаленні або охолодженні.
 • Каркасна технологія – це можливість отримати споруду будь-якої складності без застосування високоміцного фундаменту.
 • Канадські будівлі відрізняються міцністю і довговічністю. Для будівництва будинків застосовується натуральна деревина, оброблена спеціальними речовинами, що запобігають утворенню цвілі, грибка, швидкого загоряння.

Де знайти проекти канадських будинків для Вінницької області

Купити будинок у Вінниці з дерева – не проблема. Компанія “Карпати Буд Каркас” будує будівлі житлового та комерційного призначення у всіх регіонах України. Готові проекти будинків по каркасно-щитовій технології можна подивитися на нашому сайті. Будь-який варіант може бути адаптований під особливості конкретної земельної ділянки під забудову та побажання замовника. Ми пропонуємо побудувати в Жмеринці, Ладижині, Тульчині, Бершаді:

 • одноповерхові і двоповерхові будинки під ключ;
 • будівлі з мансардним поверхом або другим світлом;
 • маленькі дачні варіанти або особняки великої площі;
 • приміщення з балконом або лоджією;
 • будинки з гаражем, терасою, підсобним приміщенням.

Додатково до будинку може бути спроектована затишна альтанка для зустрічей з друзями або сімейних посиденьок. Компанія КБК здійснює будівництво будинків за канадською технологією в різних стильових напрямках. В якості зовнішнього оздоблення можуть бути використані натуральна деревина, вагонка, камінь, метал, штукатурка. У багатьох випадках застосовується комбінація матеріалів. При бажанні замовити індивідуальний проект, наші архітектори готові створити план будинку, повністю відповідний побажанням клієнта. Для цього варто звернутися в компанію і викласти власні побажання.

Вартість будинку за канадською технологією у Вінниці

Будівництво канадських будинків – вигідне інвестування коштів. Дана технологія дозволяє за ті ж гроші отримати житло більшої площі, ніж з більш традиційних матеріалів. Цікавлять ціни на будинки за канадською технологією? Вартість будівель можна подивитися на сайті КБК у відповідному розділі. Тут представлені кілька видів комплектацій, виходячи з яких і загальної площі приміщення можна прорахувати приблизну суму до оплати. Точна вартість будинку під ключ або іншого варіанту може бути розрахована співробітниками компанії після складання проектно-кошторисної документації.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити