Компактний і сучасний: проект будинку в 100м²

З підвищенням вартості палива попит на багатоповерхових і багатометрових монстрів із силікатної цегли в Україні практично вичерпався. Сучасна сім’я зацікавлена ​​в максимально ергономічному просторі з мінімальними витратами на комунальні платежі. Канадська технологія дозволяє перетворити проект котеджу в сто – сто тридцять квадратних метрів в смарт-об’єкт з комфортним і економічним проживанням.

Проекти будинків одноповерхових до 100 кв. і з мансардою до 130 кв. включають три обов’язкові розділи:

  • Архітектурний: стилістичне рішення, габарити і розмірні значення всіх елементів конструкції. Проект будинку до 100м. вміщує плани поверхів, покрівлі, розріз будівлі, ескіз фасаду, авторські деталі.
  • Конструктивний: розрахунок навантаження і оптимальний вибір матеріалів фундаменту, стін, каркасу, покрівлі, перекриттів, комунікаційних ніш.
  • Інженерний: детальні схеми розводки системи опалення, електрики, вентиляції, водопостачання та каналізації.

Проект будинку в 100 м. включає специфікацію будівельних матеріалів і технологічних рішень, заплановані варіанти обладнання із зазначенням технічних характеристик, а також детальний опис варіантів сходових маршів, віконних і дверних проємів, покрівлі, герметиків, теплоізоляції, котлів і сантехнічного обладнання.

На основі креслень фірма Карпати Буд Каркас протягом 21 робочого дня виготовляє точні деталі конструкції з високоякісної карпатської деревини, що пройшла всі етапи підготовки, калібрування, протипожежної та асептичної обробки. Точність інженерних розрахунків надважлива: на ділянку привозяться готові частини будівлі, монтаж займає до 3-х днів.

Проект одноповерхового будинку

Фахівці стверджують, що максимум задоволення людина відчуває в будівлі, збудованій в одному рівні: немає ризику отримати травму на сходах; немає неприємних відчуттів від тупоту над головою; всі громіздкі побутові предмети і меблі знаходяться на одній горизонталі.

Проектні розробки одноповерхових будинків до 100-150кв.м. передбачають поділ на гостьову і хазяйську зони, а також на житлові та допоміжні приміщення.

Типовий проект будинку до 100 кв.м. включає: паливну, передпокій, кухню від 13 м², просторий роздільний санвузол, вітальню, спальні та гардеробну. Включення підвалу створить місця для зберігання замість невеликої спальні до 10-12м. Гараж або паркомісце бажано розмістити окремо від будівлі. Невелика лазня або сауна допустимі за умови однієї спальні.

Приємним доповненням в умовах українського клімату стане тераса: корисна площа, яка виконує одночасно функції вітальні-їдальні, літньої кухні, солярію або ігрового майданчика.

Проекти будинків і котеджів 100-150 кв.м.

Каркасні будинки з мансардою або другим поверхом з балконом вкрай популярні в Україні: так економиться площа земельної ділянки і збільшується корисна площа. У такому будинку зі зручностями розміщується стандартна сім’я в два-три покоління і є можливість розміщення гостьової кімнати. Деякі розробки включають в планування гараж, мансарду, сауну, ігрову, спортзал, робочий кабінет для прийому відвідувачів.

Фотографії проектованих будинків до 100 кв.м демонструють можливості компактного розміщення сходового маршу, гостьового санвузла та кухні-їдальні з виходом на відкриту терасу зі стаціонарним або динамічним навісом.

Проекти компактних будинків до 100-150м. передбачають візуальне розширення простору за допомогою суцільного скління фасаду та проникнення сонячного світла через вікна в даху. Світла колірна гамма, мінімалізм декору і точні планувальні рішення створять бажаний простір і комфорт житла.

Ознайомтеся з проектами від фірми Карпати Буд Каркас. У разі замовлення у нас будівництва будівлі «під ключ», архітектурний і конструктивний розділи Ви отримаєте від нас  в подарунок!