Будівництво котеджів по каркасній технології

Будівництво каркасних будинків протягом останніх років займає лідируючі позиції серед приватного житлового будівництва. Особливо швидкими темпами каркасні будинки поширюються  по всій Україні. Постійний шум, пробки на дорогах, загазованість повітря – це далеко не повний перелік чинників, які спонукають людей продавати квартири в центральних районах міста і переїжджати в приміські котеджні селища.

З кожним роком енергоносії стають все більш дорогими, відповідно опалення наших будинків вимагає все більших коштів. Який вид будівництва вибрати, щоб не витрачати на опалення величезні кошти? Відповідь на це питання давно відомий – це будівництво котеджів за каркасною технологією. Давайте розберемося в перевагах методу.

Каркасний будинок – зразок органічного поєднання сучасних технологій з давно відомими і ефективними способами зведення житла.

Будівництво каркасних будинків, в тому вигляді як ми його уявляємо, з’явилися в Україні порівняно недавно. Причиною цього послужило подорожчання енергоносіїв, що призвело до відповідного подорожчання класичних будівельних матеріалів (цегла, блоки, плити). Почався пошук більш дешевого і якісно кращого способу будівництва приватних котеджів. Альтернатива прийшла з Канади і країн Західної Європи, де каркасне будівництво давно зарекомендували себе, як еталон енергозбереження та екологічності.

Не потрібно забувати, Україна має власну історію каркасного будівництва, хоча і дещо відмінну від сучасного уявлення. Хатки-мазанки є яскравим представником українських каркасних будинків. Вони будувалися з дерев’яних брусів, які виконували функцію несучого каркаса, а між брусами набивали «дранку», яку потім набивали глиною.

Глина в цьому випадку виконувала функцію утеплювача. Аналогічна ситуація і в будівництві сучасних каркасних будинків – в основі лежить дерев’яний каркас, який виконує основну несучу функцію, а між стійками каркаса закладається утеплювач з мінеральної вати, який по теплопровідності (0.037 Вт / мС) значно краще глини.

Проекти каркасних будинків ви зможете побачити в розділі Проекти на нашому сайті. Вибирайте, що вам підходить найкраще. «Все нове – це давно забуте старе» – вислів, який дуже точно підкреслює доцільність будівництва будинку за канадською технологією.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити