Канадські каркасні будинки

Канадська технологія будівництва каркасних будинків є в нашій країні досить перспективним напрямком в зведенні будівель будь-якого призначення. Вона небезпідставно вважається актуальною для різних кліматичних умов, а також більш вигідною в економічному плані, ніж споруди, побудовані з цегли, дерева або блоків.

Відгуки про канадські каркасні будівлі говорять про те, що, крім доступності, вони несуть для власників ще ряд істотних переваг:

 • Зведення канадської споруди займає всього кілька тижнів, в порівнянні з іншими варіантами виконання робіт.
 • Канадські будинки не потребують в високоміцному фундаменті і практично не дають усадки.
 • Каркасні будинки за канадською технологією можуть бути виконані практично будь-якої складності.
 • Готові споруди не потребують додаткового утеплення стін, так як сама технологія спочатку гарантує надійне утеплення стін та покрівлі.
 • За одні й ті ж гроші, будинок, зведений за каркасною технологією, буде більшої площі, ніж цегляний і відрізнятиметься набагато більшим ступенем енергоефективності. Каркасні будинки мають невисоку теплопровідність, завдяки чому в них влітку не дуже жарко, а взимку не дуже холодно. Додатково це відбивається на щомісячній оплаті за опалення.
 • Будівництво канадських каркасних будинків популярно в світі і завдяки своїй сейсмостійкості, яка дозволяє експлуатацію будівель навіть в сейсмонебезпечних регіонах планети.
 • Фінські канадські каркасні споруди відрізняються естетичністю і відмінно вписуються в будь-який пейзаж.
 • Будинки, побудовані за каркасною технологією, відрізняються довговічністю. Використовувана для створення каркаса деревина попередньо обробляється спеціальними розчинами, які захищають природний матеріал від загоряння, а також від появи цвілі і руйнуючих деревину комахами.
 • Простота технології і відносно невелика вага елементів конструкції дозволяє навіть побудувати канадське каркасне житло своїми руками.

Каркасне житло за канадською технологією під ключ

Займаючись не один рік даним напрямком в будівництві, співробітники компанії “Карпати Буд Каркас” знають про каркасною технологією все. Подивитися проекти каркасних будинків за канадською технологією можна на нашому сайті, де запропоновані проекти канадських каркасних будинків як невеликого розміру для дачної ділянки, так і великих двоповерхових особняків з мансардою, гаражем і господарськими прибудовами. В залежності від побажань замовника, ми будуємо канадські каркасні будинки під ключ, а також можливе лише зведення самого каркасу.

Ціни на канадські каркасні будинки більш прийнятні для багатьох замовників, ніж на виконані по іншим, більш звичним для населення нашої країни технологіям.

Будівництво будинку за проектом «Ірланд»

До нас звернувся замовник, який побажав на місці старого будинку в Івано-Франківській області, де раніше проживали його батьки, побудувати нове сучасне житло мансардного типу для постійного проживання під ключ. Для будівництва було обрано проект «Ірланд». Це було вже друге звернення даного замовника, перший будинок для нього був зведений нашими будівельниками в 2015 році за проектом «Голосків».

Ділянка, де проводилися роботи, відрізняється природним ухилом, тому фундамент був обраний свайний фундамент з бетонних ростверком. Фасад будинку виконаний в класичному стилі. Його прикрашають пофарбовані в темний коричневий колір кутові накладки та вікна різних розмірів і форм.

На будівництво даного будинку було відведено три місяці, але, сприятливі природні умови дозволили завершити проект на два тижні раніше. Будинок вийшов затишним і світлим. За словами самого замовника, він знову залишився задоволений співпрацею із нашою компанією.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити