Сучасний будинок

Сучасний затишний будинок для сім’ї кожен представляє по-своєму. Одні вибирають житлові будівлі невеликого розміру, а інші – мріють побудувати великий заміський котедж.

Фото і відео сучасних будинків від КБК

Вам необхідно власне житло, але Ви не знаєте, як побудувати великий будинок в сучасному стилі? Співробітники компанії “Карпати Буд Каркас” допоможуть у вирішенні даного питання. Займаючись будівництвом приватних будинків і постійно спілкуючись з клієнтами, ми маємо повне уявлення про те, яким повинен бути сучасний затишний будинок. Проекти та їх реалізацію можна подивитися на фото і у відео від нашої компанії.

Якими повинні бути сучасні приватні будинки

Сьогодні будівництво приватних будинків і котеджів досить актуальне. Жителі мегаполісів все частіше виявляють бажання проводити вільний від роботи час далеко від міської суєти, ближче до природи. Але, для комфортного проживання сім’ї необхідний затишний будинок. Яким він повинен бути? Що входить в це поняття? Для створення приватних будинків сьогодні використовуються найсучасніші технології, що дозволяють співробітникам будівельних компаній бездоганно виконувати всі побажання замовників. Архітектори постійно створюють нові сучасні проекти, яким характерні естетичність зовнішнього вигляду споруди і внутрішній комфорт для кожного члена сім’ї.

Вибір варіантів великий, і кожна людина може вибрати житло, яке буде надихати, відображати її внутрішній світ. Адже найкращий будинок – той, в який завжди хочеться повернутися.

Приватні будинки за каркасною технологією

Каркасна технологія все швидше набирає вагу в сфері будівництва завдяки особливостям, які відрізняють її від інших варіантів. Вона надає можливість отримати недороге житло в Україні, що для багатьох сімей є актуальним. Також каркасні одноповерхові і двоповерхові будівлі:

  • придатні до експлуатації через кілька місяців з моменту початку робіт;
  • відрізняються естетичним зовнішнім виглядом;
  • можуть бути виконані в будь-якому стилі;
  • сейсмостійкі.

Комфортний мікроклімат всередині приміщення зробить будинок затишним в будь-яку погоду. Його енергоефективність – зменшить суми оплат за комунальні послуги.

Будинок в с. Бережани за проектом замовника

Займаючись будівництвом будинків, співробітники компанії КБК зводять споруди як за власними проектами, так і за наданими замовником. Так, до нас звернувся клієнт, який є архітектором і самостійно спроектував власний будинок в сучасному стилі хай-тек. Будинок побудований в с. Бережани недалеко від Львова. Згідно з плануванням, в ньому передбачені чимало кімнат, серед яких вітальня, хол, 3 спальні кімнати, 3 санвузли та інші технічні і допоміжні приміщення.

Фундамент будівлі був підготовлений заздалегідь і складався з блоків ФБС і монолітної частини, тому будівництво житла нашими співробітниками було розпочато відразу із зведення несучого каркасу. Фасад будинку виконаний з дерев’яного фальшбрусу, розташованого по вертикалі, в поєднанні з клінкерною плиткою. Дерев’яна частина оброблена спеціальним розчином для зовнішнього колірного оздоблення.

Дах будинку майже повністю плоский, з мінімальним кутом нахилу по 2 градуси. Такий варіант покрівлі є особливістю будівель даного типу, тому для її реалізації, з урахуванням вертикальних навантажень, були виготовлені ферми за технологією Mi-tek. В якості покрівельного матеріалу був використаний еврорубероїд. Для відведення дощової води на будинку облаштовано водоприймальні воронки. Додатково забезпечений їхній підігрів для можливості відведення води після танення снігу.

В результаті спільної із замовником роботи отримано стильний дерев’яний об’єкт. Можливо, він не кожному припаде до смаку, але вид з величезного вікна, виконаного з теплого алюмінію в формі порталу, не може не викликати захоплення. Замовник залишився задоволений, і це є найбільшою нагородою для нашої компанії.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити