Канадські будинки

Наші туристи за кордоном завжди звертають увагу на те, в яких зручних та практичних будинках живуть люди. Легкі, на невисоких фундаментах, красиво та стильно оформлені. Всередині приємно пахне деревною, влітку не відчувається жара, а зимою немає холодних протягыв, які видують тепло. Всі вони побудовані за унікальною канадською технологією, яка вже кілька десятиліть впевнено завойовуэ світ, завдяки своїй практичності та доступності.

Канадські будинки в Україні – це реальність

Не дивно, що канадські будинки дуже сподобалися практичним українцям. Вони прямо оцінили високий рівень комфорту та цілком доступні ціни. Сьогодні компанія Карпати Буд Каркас виконує замовлення на будівництво каркасних будинків різного призначення по всій країні: будинки відпочинку та ресторани, житлові заміські та дачні будинки, церкви та храмы, кафе та сауни, і так далі.

Список реалізованих компанією об’єктів зростає дуже швидко, адже на будівництво одного будинку іде всього декілька місяців. Кожен завершений проект – об’єкт гордості, адже за якістю жодна будівля не поступається по якості канадським або ж європейським аналогам. У Івано-Франківську, наприклад, є п’ятиповерховий житловий будинок, побудований нашою компанією по канадській технології, яка вже відзначила своє десятиліття. І це не межа, адже каркасне будівництво має величезний потенціал, і ще не раз приємно здивує людей своїми можливостями.

Будівництво канадського будинку в будь-який час року

Якщо для традиційного будівництва важлива хороша, суха погода, обов’язково враховується час року, то для каркасного – це зовсім не важливо. Технологія дозволяє проводити роботи практично в будь-яких умовах, не чекаючи закінчення зими, наприклад.

Крім того, побудований канадський будинок має ряд істотних переваг:

  • Комфорт. Не має шуму, не проникає ні літня спека, ні зимовий холод.
  • Екологічность. Використовуються тільки екологічно чисті будівельні матервали, не токсичні та безпечні для людей і навколишнього середовища.
  • Економічність. Як будівництво, так і утримання будинку обходиться власнику набагато дешевше, ніж будь-які інші види споруд, збудованих традиційним способом.
  • Надійність. Термін проживання при правильній експлуатації житла, складає не менше 100 років.

Канадські будинки під ключ: вигідно, швидко, зручно

У сучасних складних економічних умовах канадська технологія повністю допоможе вирішити остру житлову проблему українських сімей, причому досить швидко. Доступні ціни на канадські будинки та оперативні терміни виконання всіх етапів робіт вдало поєднуються з високою якістю, тому жити в добротному будинку можна і в Україні.

Компанія “Карпати Буд Каркас” бере на себе виконання всіх необхідних робіт від проектування до здачі об’єкта під ключ, тому співпрацювати з нами вигідно, приємно та легко. Розкажіть нам про будинок своєї мрії, і ми з задоволенням його побудуємо.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити