Будівництво бані

Спектр робіт будівельної компанії “КарпатиБудКаркас” надзвичайно різноманітний. Наша команда володіє досвідом зведення не тільки будинків, дачних котеджів, але і кафе, церков та капличок, будинків відпочинку та інших об’єктів.

Нерідко канадське будівництво використовується для зведення бань та саун. Завдяки своєму зовнішньому вигляду та енергоефективності такі споруди надзвичайно популярні. Зокрема, в Буковелі нами було побудовано баню замовнику, з яким наша команді вже доводиться співпрацювати раніше.

Каркасне будівництво бані в Буковелі

Договір, заключений із замовником, передбачав будівництво будівлі під ключ. Вона повинна бути виконана в тому же стилі та кольоровій гаммі, що і попереднє замовлення клієнта – заміський котедж.

Переваги будівництва будинків за канадською технологією очевидні:

  • низька ціна в порівнянні з іншими технологіями;
  • швидкі темпи реалізації проектів;
  • екологічність матеріалів, що використовуються в роботі;
  • різноманіття стилів оформлення будівель та їх астетичного вигляду.

Перелік робіт по даному проекту включає кілька основних кроків – від підготовки будівельного майданчику до оздоблення інтер’єру.

Будівельний майданчик та фундамент

Специфіка місцевості, де ітимуть будівельні роботи, вимагає уважної підготовки місця майбутнього будинку. Тому першим нашим завданням стало вирівнювання ділянки, необхідної для будівництва. У той же час здійснювалася закупівля будівельних матеріалів, що сприяло скороченню терміну виконання проекту.

Наступним кроком стало створення стовпчастого фундаменту: легкість конструкції каркасних будинків дозволяє використовувати цей тип фундаменту, зменшуючи тим самим часові та грошові витрати.

Каркас і стіни

Основою будь-якої будівлі, зробленої за канадською технологією, виступає дерев’яний каркас. Проект лазні, над яким ми працювали, не є винятком.

Матеріал для каркасу – дерев’яний брус, який виготовляється виключно з дерев хвойних порід із екологічно чистого регіону на Прикарпатті. Обробка спеціальним орзчином перешкоджає гниттю і забезпечує пожежну безпеку. Після зведення каркасу стіни обшиваються плитами OSB і утеплюються мінеральною ватою – екологічно чистим матеріалом, який не викликає алергії.

Кроквяна система та дах

Крокви для дерев’яних будівель виготовляються з того ж матеріалу, що і каркас. В якості покрівельного матеріалу замовник вибрав металочерепицю, яка відрізняється довговічністю і естетичним виглядом.

Оформлення фасаду

Відповідно до вже готової будівлі котеджу, зовнішнє оформлення стін лазні було здійснено за допомогою фальшбрусу приємного бежевого кольору. Коричневе оздоблення вікон, що гармоніює з кольором даху, вигідно підкреслило зовнішні особливості фасаду і надало йому нарядності. Як і очікувалося, каркасне будівництво бані під ключ зайняло менше двох місяців.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити