Будинок за канадскою технологією

Про неї дізнався світ завдяки канадським інженерам, і ось уже кілька десятиліть вона успішно завойовує країни і континенти. Популярність канадською технологією давно вийшла за межі Канади і Америки, але в українці змогли її оцінити на практиці відносно недавно.

Так компанія «КарпатиБудКаркас» успішно зводить будови за даною технологією з 2007 року, в тому числі житлові будинки. У каталогах на сайті можна побачити красиві сучасні проекти для житла і готові об’єкти, зведені фахівцями компанії, які знаходяться в експлуатації.

Канадська технологія будівництва будинку і її особливості

Якщо традиційне будівництво зазвичай триває роками і цей факт нікого не дивує, то каркасне будівництво характеризується стислими термінами – від одного до декількох місяців.

Фахівці компанії працюють невеликими бригадами без залучення важкої спецтехніки та «мокрих процесів» на всіх етапах. Навіть фундамент використовується полегшений.

Всі необхідні матеріали закуповуються відразу, під ваш проект, тому ніяких неприємних сюрпризів щодо підвищення ціни на готовий об’єкт з огляду на подорожчання будматеріалів, енергоносіїв або інфляції не буде.

Цінова політика компанії «КарпатиБудКаркас» – висока якість за доступну ціну. Для клієнтів діють постійні акційні пропозиції з цікавими деталями, щоб втілення мрії стало ще більш реальним і досяжним в самому найближчому майбутньому.

Каркасний будинок за канадською технологією: переваги

Всі мріють про те, щоб рідний дім був самим затишним, надійним і безпечним. Але забезпечити всі ці умови на довгі роки експлуатації може тільки сучасне каркасне будівництво:

  • Безпека. Готове будова не містить алергенів, так як матеріали використовуються тільки натуральні і нетоксичні.
  • Затишок. Ретельно продумана система ізоляції забезпечує мешканців теплом в холодну пору року і надійно захищає від спеки жарким літом.
  • Надійність. Каркасний будинок виходить настільки ґрунтовним, що витримує навіть підвищені навантаження у вигляді природних стихій (наприклад, землетрус силою в 8 балів).
  • Довговічність. Акуратна експлуатація дозволить будовою служити довгі десятиліття, радуючи своїх господарів.

Будинки за канадською технологією під ключ – найвигідніші пропозиції

Практика свідчить, що пропозиція від компанії «Будинок під ключ» не тільки значно економить кошти клієнтів, але і час, який йде на окремі етапи, якщо їх виконавці різні.

Наші замовники отримують повний комплекс послуг від вибору і затвердження проекту до здачі готового об’єкта по ньому. Якщо у вас виникли сумніви або назріли питання – телефонуйте за вказаними телефонами. Ми з задоволенням обговоримо з вами деталі прямо зараз. А вже завтра, можливо, ви зробите перший реальний крок до здійснення найзаповітніших своєї мрії про власний будинок.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити