Канадські будинки в Україні

Ринок житла в Україні за останні роки настільки подорожчав, що для багатьох сімей мрія про власний житло стає все більш примарною і нездійсненною. Але час йде, сім’ї розростаються і все гостріше постає питання про розширення житлоплощі. Який же вихід?

Єдина будівельна технологія, за якою в Україні зводять якісні і доступні за ціною будинку – це канадська. Наприклад, компанія «КарпатиБудКаркас» успішно працює в цьому напрямку з 2007 року, а на сайті можна ознайомитися з фотозвітами про десятки реалізованих об’єктів та відгуками вдячних клієнтів.

Канадський будинок: Україна

Якщо ви думаєте, що побудувати житло за економічною зарубіжною технологією в Україні дуже складно, то це велика помилка. Все, що знадобитися для втілення заповітної мрії – це власна ділянка під забудову і надійна компанія, яка зможе забезпечити точне дотримання всіх пунктів договору про будівництво: від надання професійного проекту на будинок до повної його реалізації в стислі терміни.

Ні, це не завищені запити до компанії-забудовника, а цілком реальні особливості стабільної багаторічної роботи надійного партнера – «КарпатиБудКаркас». Ми не обіцяємо даремно, але чесно і сумлінно виконуємо свою роботу, яку дуже любимо.

Канадські будинки в Україні і в світі

Каркасне будівництво вже кілька десятиліть успішно завойовує світ, і його популярність стабільно зростає. Секрет успіху простий: людям дуже подобаються затишні, надійні будиночки високої якості, які вигідно поєднують традиційне використання деревини для каркаса і сучасні технології енергозбереження.

Нові оселі за канадською технологією вже по достоїнству оцінили жителі Скандинавії і Америки, європейських країн і Японії. Це не тільки одноповерхові будови, але і котеджі в кілька поверхів, шикарні вілли і скромні дачні будиночки, сучасні особняки в модному стилі хайтек і т.д. Навіть в міських квартирах в зведених каркасних п’ятиповерхових будинках із задоволенням живуть щасливі їх власники.

Будинки за канадською технологією в Україні: переваги

Які ж вигідні переваги своїх будинків отримують власники каркасних будівель? Вони такі:

  1. Екологічність. Чиста деревина карпатських лісів, відсутність токсичних матеріалів і мокрих процесів забезпечують безпеку житла для мешканців.
  2. Економічність. Ніяких додаткових закупівель будівельних матеріалів і гір з їх залишків не буде. Точні розрахунки і акуратність в роботі бригад фахівців гарантовані.
  3. Ізоляція. Продумана до дрібниць технологія утеплення фасаду і даху забезпечить тепло взимку і прохолоду влітку.
  4. Надійність. Полегшений каркас має солідний запас міцності, тому будова витримає навіть землетрус.
  5. Довговічність. Користуйтеся житлом акуратно, і в ньому зможуть жити ваші вдячні правнуки.

Зверніть увагу на цю цікаву технологію будівництва, адже вона здатна на багато що. Телефонуйте нам прямо сьогодні!

 

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити