Ціна каркасного будинку в Україні

Якщо ціни на житло в Україні невпинно піднімаються, а доходи громадян, на жаль, не встигають рости також стрімко, то вартість каркасних будинків приємно дивує своєю доступністю і стабільністю цін.

Зростаюча популярність каркасного будівництва закономірна, адже замовники отримують високоякісне житло за унікальною канадською технологією, яка відповідає всім сучасним вимогам до наступних характеристиках:

  • міцності;
  • зносостійкості;
  • екологічної безпеки;
  • теплоізоляції;
  • термінами будівництва.

Каркасні будинки: вартість сьогодні

У це важко повірити, але каркасний будинок, який фахівці компанії «КарпатиБудКаркас» зводять за кілька місяців, коштує дешевше міської квартири в новобудові. Звичайно, вартість готового об’єкта залежить від багатьох факторів: складності проекту, житлової площі будівлі, додаткових елементів (гараж, мансарда, тераса і т д.) Але в підсумку, навіть кінцева вартість виглядає більш привабливо, ніж будь-який міський аналог житлоплощі.

Більшу інформацію про ціни та комплектації каркасного будівництва можете дізнатися клацнувши на фотографію:

Вартість будівництва каркасного будинку в порівнянні зі звичайними технологіями

Реалії сучасного будівництва такі, що постійно дорожчає земля під забудову, будматеріали, спецтехніка. В результаті отримуємо наступну картину: починається звичайне будівництво за однією ціною, а через кілька років, коли роботи добігають кінця, то ціна вже зовсім інша. І замовник змушений оплачувати будівництво своєї житлоплощі вже на 10-30% дорожче, ніж планував.

Каркасний будинок має фіксовану ціну на момент укладення договору з клієнтом. Роботи займають всього декілька місяців і не вимагають залучення спецтехніки. Тому ймовірність переплати з боку замовника практично виключена.

Чому вартість каркасного будівництва не зростає?

Кожен проект каркасного житла вже містить точні розрахункові дані, за якими фахівці без праці підберуть види і обсяги будматеріалів. Тому після укладення договору на будівництво об’єкта з компанією «КарпатиБудКаркас» відразу закуповуються всі необхідні матеріали в потрібній кількості.

Будівельні етапи виконуються точно в термін, встановлений договором. Тому до моменту здачі готового об’єкта його вартість не змінюється, навіть якщо в цей час в країні були коливання на валютному ринку, сталася інфляція, черговий раз підвищилися ціни і т.д.

Більш вигідної пропозиції на ринку житла вам сьогодні годі й шукати. Тому не сумнівайтеся, а краще телефонуйте нам прямо сьогодні, обговоримо деталі нашої співпраці.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити