Каркасне будівництво в Україні

Каркасне будівництво в Україні з кожним роком набирає все більшої популярності. Це пояснюється значними конкурентними перевагами, які мають каркасні будинки. Серед них: швидкість будівництва, екологічність, теплоефективність та економічність – (будівництво каркасних будинків коштує на 25-30 % менше ніж з традиційних матеріалів).

Будівництво каркасних будинків Київ

Особливої популярності набуває каркасне будівництво в Києві. Метушливе місто само по собі спонукає людей до переселення в більш спокійні райони. Власне подвір’я, зелений газон, альтанка з невеликим мангалом – мрія? Ні, це все цілком реально, оберіть один з наших типових проектів і уже через три місяці ви святкуватимете новосілля.

Ціна на каркасне будівництво

Фактором, який якісно відрізняє каркасне будівництво від інших видів будівництва є його ціна. Звісно ж, це не дві копійки, як дехто вважає, але в комплексному порівнянні з іншими видами будівництва вона суттєво відрізняється. Різниця відчутна уже на самому початку, коли розпочинаються фундаментні роботи. Для каркасних будинків використовуються стовпчасто –стрічкові, мало заглиблені фундаменти, які в порівнянні з аналогічними у цегляному будівництві коштують дешевше.

Каркасне будівництво під ключ є дуже вигідною комплектацією. Така різниця пояснюється насамперед вибором оздоблювальних матеріалів, станом комунікаційних мереж та ще багатьма факторами. Саме поняття «під ключ» включає велику сукупність робіт та матеріалів які просто не можуть так коштувати. Для адекватної оцінки вартості будівництва вам потрібно обрати один з наших типових проектів та зв’язатись з нами. Ми детально визначимо той об’єм робіт та матеріалів, який ви бажаєте отримати та визначимо точну вартість.

Технологія каркасного будівництва

Каркасне будівницто та його технологія прийшла до нас з Канади, тому її ще часто називають канадською технологією каркасного будівництва. Особливо широкої популярності каркасні будинки набули після Другої Світової Війни, причиною цього була гостра потреба у швидкому та недорогому будівництві. Каркасне будівництво будинків дозволяє значний об’єм робіт виконувати своїми руками. Адже цей процес не потребує використання важкої піднімальної техніки, весь процес монтажу здійснюється вручну. Це ще один фактор який якісно впливає на ціну.

Відгуки клієнтів про каркасне будівництво це один з визначальних факторів при виборі технології будівництва. Ніхто вам краще не скаже про переваги та недоліки, ніж люди, які уже живуть в каркасному будинку. Ознайомитись з деякими відгуками наших клієнтів можна перейшовши в розділ «Відгуки».

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити