Проекти канадських будинків

Сучасне будівництво пропонує цікаві рішення в новобудовах, але цінова доступність цих пропозицій падає з кожним роком. І навіть якщо у кого-то знайдуться необхідні кошти, то чекати доведеться довго, а за цей час і ціна може вирости.

Але в Україні є можливість побудувати швидко доступне за ціною житло. Йдеться про унікальну канадську технологію, яка відмінно зарекомендувала себе за кордоном і вже не перший рік радує своїх шанувальників в нашій країні. Наприклад, компанія «КарпатиБудКаркас» зводить таким способом будови різного призначення з 2007 року.

Якщо ви володієте ділянкою під забудову і обмірковуєте свій подальший план дій, то вам необхідний проект майбутнього житла. Це створений професіоналами пакет проектно-кошторисної документації, за якою будуть виконуватися всі будівельні роботи.

Канадські будинки: проекти на будь-який смак

Якщо ви звернетеся в нашу компанію, то до ваших послуг розділ сайту з готовими проектами на будь-який смак і бюджет. Кожен з них має кольорове фото із зображенням готової споруди, тому вибирати не тільки легко, але і приємно.

Одноповерхові будинки дачного типу або двоповерхові котеджі, цікаві рішення в стилі мінімалізму або великі вілли, з терасами, гаражами і мансардами – різноманітність вас приємно здивує. Але якщо ви не знайшли свій ідеал, наші фахівці готові його створити за вашим індивідуальним замовленням або внести необхідні вам зміни в один з готових проектів.

Канадський будинок: проект і його реалізація під ключ

Клієнти компанії «КарпатиБудКаркас» отримують не тільки вигідні за ціною пропозиції, необхідні консультації, а й неухильне виконання всіх пунктів договору точно в строк.

Найбільш вигідна пропозиція – це будинок під ключ, тому що ми беремо на себе всі етапи роботи, починаючи з проекту, і додаткові витрати на доопрацювання вже не будуть потрібні.

В результаті ви отримаєте будову високої канадської якості, зведену в Україні всього за кілька місяців. Вона буде мати наступні характеристики:

  1. Ергономічність. Комфорт і зручності завжди в пріоритеті.
  2. Екологічність. Всі матеріали, абсолютно безпечні для здоров’я.
  3. Надійність. При зовнішньої легкості, конструкція дуже міцна. Їй нестрашно навіть сейсмічна активність.
  4. Ізоляція. Повна відсутність щілин, утеплених місць на фасаді і даху.
  5. Довговічність. При акуратному використанні, будівля прослужить і сто років, але це не межа.

Якщо у вас виникли сумніви або питання, зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами, ми з задоволенням уточнимо деталі, з’ясуємо ситуацію і порадимо оптимальний для вас варіант. Пам’ятайте, що проект будинку – це перша сходинка на шляху до вашого власного житла. Не відкладайте більше свою мрію, починайте йти їй назустріч разом з нами!