Канадський будинок: відгуки жильців

Ще якийсь десяток років тому затишними і красивими каркасними будівлями можна було помилуватися тільки за кордоном, де вони дуже популярні. А отримати відгук про такий будинок було можливо хіба що тільки взявши інтерв’ю у власника, якщо впевнено володієте іноземною мовою і вистачить сміливості поговорити з людьми.

Але сьогодні багато будівель за канадською технологією вже побудовані в Україні, практично у всіх регіонах, тому подивитися на них і поговорити з господарями набагато простіше, ніж раніше. А вже їм, повірте, є що розповісти і показати, адже будинок – це предмет особливої ​​гордості.

Канадські будинки: відгуки і фотозвіти

Популярність канадських будинків в світі продовжує зростати, що зрозуміло і закономірно. Адже ці будови економічні, швидко будуються і надійні в експлуатації. Жителі Скандинавії і Європи, Канади та Америки, Японії та інших країн давно оцінили переваги каркасного будівництва.

Висока якість і відмінні експлуатаційні характеристики настільки подобається новим власникам, що вони із задоволенням залишають свої відгуки. Наприклад, в Україні їх багато про роботу компанії «КарпатиБудКаркас», яка на ринку з 2007 року. Крім письмових подяк, домовласники роблять чимало фотознімків, щоб показати, яке гарне, нове, сучасне житло їм побудували.

Відгуки про будинки за канадською технологією: де знайти?

Сьогодні практично будь-яку інформацію можна знайти в мережі, тому користувачі, перш ніж замовити послугу або товар, шукають відгуки, щоб переконатися, чи так висока якість, як обіцяє виробник. Тому для всіх, кому цікаво сучасне каркасне будівництво, тема відгуків актуальна.

На сайті компанії «КарпатиБудКаркас» можна знайти безліч відгуків, написаних щасливими власниками новобудов з різних куточків нашої країни. Всі вони супроводжуються фотографіями готових об’єктів. Крім того, також розміщуються фотографії з підписами про нові будівельні проекти, які вже втілюються в життя силами фахівців компанії.

Про що ж пишуть замовники в своїх відгуках? Звичайно, описують те, що бачать на власні очі – вигідні переваги каркасних будівель, що зводяться за унікальною технологією:

 • Відсутність “мокрих” процесів.
 • Екологічність. Чистий карпатська деревина і ніяких токсинів і алергенів в матеріалах.
 • Всепогодность. Будівництво починається в будь-який час, незалежно від погодних умов.
 • Відсутність необхідності у важкій спецтехніці.
 • Стислі терміни робіт (будинок на 150 кв.м зводиться за 3-4 місяці).
 • Будова не потребує додаткового утеплення та ізоляції – все передбачено.
 • Надійність. Каркас витримує навіть сейсмічну активність.
 • Довговічність. У такої будови довгий вік, і правнукам вистачить.

Якщо у вас вже є своя ділянка землі, не роздумуйте, більш вигідної пропозиції вам не знайти: замовте собі канадський будинок. Зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті, щоб уточнити деталі.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити