Канадський будинок Україна

У другій половині XX століття канадські інженери розробили унікальну технологію швидкого зведення доступного житла. Це була революція в будівництві. Адже вона дозволила швидко забезпечити житлом всіх бажаючих.

Тож не дивно, що зараз канадська технологія не тільки не забута, але і продовжує завойовувати світ. Тепер вона представлена ​​і в Україні. Компанія «КарпатиБудКаркас» виступає в числі лідерів в цьому сегменті будівництва.

Сучасні канадські будинки. Україна

Будинок повинен бути затишним і практичним, красивим і добротним, теплим і надійним. Але головне – доступним, щоб кожен бажаючий зміг собі дозволити його будівництво.

Це не канадська мрія. Це реалії в Україні: канадські будинки зводяться повсюдно, надаючи сім’ям можливість довгоочікуваного новосілля через кілька місяців після початку будівництва. Люди, які побудували житло за цією технологією, не шкодують про свій вибір. Вони просто щасливі.

Не потрібно чекати, коли потеплішає або припиняться дощі. Каркасне будівництво ведеться незалежно від примх погоди і пори року. Чи не потрібна і важка спецтехніка.

Канадські будинки в Україні: переваги

Як і за кордоном, канадські будинки в нашій країні мають ряд вигідних переваг. Ці вигоди очевидні:

1.Екологічность – будматеріали не містять токсинів, не викликають алергії, безпечні для людей. Запах натуральної деревини приємний і корисний.
2.Комфорт – будинок теплий, захищений від протягів і морозу взимку, не пропускає всередину спеку влітку.
3.Економічность – дешевше обходиться не тільки його зведення, а й експлуатація.
4.Надежность – каркас настільки правильно виконаний, що витримує навіть середнє землетрус.
5.Безопасность – все бруси оброблені проти запалення, гниття і грибків. Це підвищує зносостійкість основних матеріалів і каркаса.
6.Долговечность – якщо користуватися будинком акуратно і дбайливо, то він відплатить вам довгими десятиліттями справної служби. Кільком поколінням цілком вистачить.

Будинки за канадською технологією в Україні під ключ

Компанія «КарпатиБудКаркас» виконує замовлення на будівництво будинків за канадською технологією в усіх регіонах України. Досвід роботи, власний каталог типових проектів, налагоджена робота будівельних бригад і точне виконання всіх умов договору в зазначений термін – лише частина її досягнень.

На сайті компанії часто проводяться акції, щоб надати клієнтам ще більш вигідні умови для будівництва приватного будинку. Можна замовити будь-яку кількість етапів робіт на розсуд клієнта. Але найцікавіша пропозиція – це будинок під ключ. В цьому випадку ви отримуєте готове до експлуатації житло в дуже стислі терміни.

Можна сидіти і міркувати про те, як здорово було б жити у власному будинку. Але краще зателефонувати нам і ми підкажемо, як реалізувати ваші плани в найближчому майбутньому.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити