Ціна каркасного будинку

Для чіткого розуміння політики ціноутворення, ми можемо привести конкретні приклади. Візьмемо будинок з мансардним поверхом на 150 м.кв. й розіб’ємо на етапи будівництва (комплектації). Отже:

Комплектація “Каркас”, котра включає зовнішні стіни обшиті ОСБ плитою (12мм), міжповерхові балки перекриття, несучі та не несучі перестінки, стропильна частина даху, та монтаж.

 Комплектація “Каркас+” , це наступний етап, котрий включає в себе улаштування даху з бітумної черепиці (металочерепиця), утеплення стін та перестінків плюс вітро-паро ізоляція.

Комплектація “Під Ключ” – завершальний етап, це повністю готовий до косметичного ремонту будинок, з фасадними роботами, вікнами та вхідними дверима, електромережею, водою, каналізацією, отопленням, вентиляцією, водостічною системою тощо… Що найцікавіше, попит на каркасні будинки під ключ користуються найбільшою популярністю.

За давньою традицією, кожен чоловік повинен виростити сина, посадити дерево та збудувати дім. Оскільки з першими двома пунктами кожен може справитись самостійно, то Будівельна Компанія “Карпати Буд Каркас” приходить на допомогу виключно з третім пунктом :).

Як показує практика, будівельні матеріали досить дорогі і ціни на них тільки зростають. Повстає питання, чи можна побудувати власний будинок за один сезон, ще й не витрачаючи колосальні суми на будівництво – можливо! Ціни на каркасні будинки дивують навіть найбільших скептиків – це досконалий симбіоз традиційного будівництва з дерева та надсучасних, економічних, екологічних будівельних матеріалів та технологій, котрі поєднуючи, утворюють сучасну модель комфортного проживання. Дякуючи всьому цьому, сім’ї з середнім достатком мають можливість, без банківських кредитів (з шаленими відсотковими ставками), без вимушеної економії, дозволити собі каркасний будинок для проживання.

Актуальні ціни на будівництво каркасних будинків

Не потрібно слухати людей, котрі твердять, що ціни на будівництво каркасних будинків низькі, тому що вони не є повноцінним, що влітку в них присутня шалена спека, а в зимову пору – холод. Такі думки висловлюють люди, котрі ніколи не мали справи з цією технологією, адже дослідження вчених, виробників будівельних матеріалів, та, що найважливіше, мешканців каркасних будинків – показують цілковиту протилежність твердженням цих людей.

Насправді, коли люди задають собі конкретне питання: Яка ціна на каркасні будинки під ключ? Знаючи всі переваги, й швидкість будівництва відповідають фразою з реклами: “Навіщо платити більше?” За економічністю, такий будинок просто немає собі рівних, та недарма такі оселі користуються найбільшою популярністю в таких країнах як Сполучені Штати, Канада, Німеччина, Фінляндія, Швеція та інших. Тепер вони неймовірними темпами завойовують довіру й в Україні!

Так як ви вже зацікавились нашими послугами, то знайте, що на каркасні будинки ціна завжди цікавіша, ніж на будинки зведені за іншою технологією.

А зараз, дорогий читачу, відкрий оголошення свого міста, та подивись на вартість одного квадратного метру квартири від забудовника… Якщо ти вже знаєш відповідь, то чекаємо на твій телефонний дзвінок до нас, щоб дізнатись яка ціна каркасного дому для тебе!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити