Каркасні будинки Київ

Вирішуючи житлове питання, необхідно все добре зважити. Обираючи вторинне житло, є гарантований програш у капіталовкладенні, оскільки старі будинки швидко знецінюються, потребують щорічного ситуативного ремонту, а квартири в новобудові пришвидшують цей спад. Інший випадок, якщо житло нове…

Каркасний будинок в Києві 

Популярність каркасного будівництва в м. Київ та його околицях цілком виправдана. Це обумовлено простотою конструкції, швидкістю монтажного процесу, доступністю матеріалу та високим термоізоляційним властивостям споруди, а також є тим паритетом ціни та якості, якого не вистачає квартирі в новобудові.

Технологія повністю конкурентоспроможна класичному домобудівництву (цегла, ракушняк) і навіть такому сучасному матеріалу, як газоблок, оскільки термоізоляційні властивості стін газбетону гірші, а затрати на спорудження на порядок дорожчі.

Інвестиція. Вкладання грошей в нерухомість, один зі способів не тільки їх зберегти, а й примножити. Каркасний-щитовий спосіб потребує значно менших фінансових витрат на його реалізацію. Отже, повернення затрачених коштів буде швидшим. На випадок продажу маєтку, його ціна буде вищою, ніж вкладений фінансовий ресурс, але значно нижчою, ніж середня ціна за м²  квартири в Києві. Такий будинок не залишиться без покупця.

Статус. Мати власний простір в серці України доволі статусно. Тим паче, якщо це надійний, міцний та сучасний каркасний будинок в Комфорт. Окремий новий будинок за сучасним проектом – це максимальний рівень комфорту, оскільки:

– «відсутність» сусідів над/під/зліва/зправа
– індивідуальне опалення
– завжди тепло (мінеральна вата в стінах)
– продуманий ексклюзивний проект
– свіже повітря та зона барбекю на задньому дворику

 Каркасний будинок Київ  – це доступно, легко та екологічно

Ціна спорудження оселі, виконаної каркасним методом доволі помірна та розрахована на середньостатистичну українську сім’ю. Проводячи порівняльну аналогію з квартирою в новобудові чи на вторинному ринку столичної нерухомості, вартість за м² такого житла буде значно вищим. Отже, продавши квартиру, можна з легкістю перебратися в затишний окремий дім.

Маючи невелику земельну ділянку (від 4 соток) можна реалізувати всі свої задуми, а також отримати сучасний, зручний та енергоефективний будинок. Для цього потрібно лише обрати типовий або розробити індивідуальний проект та розпочати будівельні роботи. Час від початку забудови до повної готовності (під ключ) становитиме 1–3 місяці, в залежності від архітектурної складності та конструктивних задач замовника.

 Враховуючи темп життя в Києві та забруднення довкілля, необхідно максимально знизити контакт зі шкідливими речовинами. Кожного дня, людина проводить 6 – 10 годин в оселі. Для каркасної-щитової технології використовуються тільки екологічно-чисті матеріали:

– карпатська деревина (сосна, смерека, бук)
– ОСБ з використанням нешкідливих/нетоксичних клеїв
– мінеральна вата (нетоксична та пожежобезпечна)

Власний дім від КарпатиБудКаркас

Компанією реалізована велика кількість проектів по всій Україні. Левова доля яких знаходиться в саме центрі країни. Маючи широкий штат спеціалістів різних напрямків, та великий будівельний досвід вже побудовано в Києві та області:

– одноповерхові індивідуальні житлові будинки
– дво/триповерхові споруди з мансардою чи повноцінним поверхом
– таунхауси/дуплекси
– заміські котеджі
– дачні та садові будиночки

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити