Ціна альтанки

Альтанка – одне з найважливіших приміщень на дачній або присадибній ділянці. Красива акуратна будівля може стати гордістю господарів і місцем відпочинку та спілкування членів сім’ї, зустрічі гостей.

Дерев’яні альтанки представляють собою повністю відкриті або відкриті тільки у верхній частині невеликі будиночки. Ціна альтанок з дерева залежить від різних чинників, зокрема від складності проекту, його площі, кількості та виду будівельного матеріалу. Альтанки зі зрубу виглядають більш солідно, вони надійні і довговічні, але, вимагають часу на усадку і коштують дорожче.

Сьогодні альтанки популярні не тільки в приватних володіннях. Ціна покупки доступна для багатьох, тому їх можна зустріти на території кафе чи ресторану в якості літнього майданчика, в готельних комплексах, біля храмів і бізнес-центрів. А якщо споруда виконана з дерева, яке є природним екологічно чистим матеріалом – до її відмінних рис можна віднести ще й практичність, затишок і елегантність.

Ціна альтанки для дачі та матеріали

Ціна альтанок для відпочинку цікавить всіх бажаючих бачити таку споруду на території приватних або комерційних володінь. У скільки обійдеться вартість таких дерев’яних споруд, можна дізнатися, звернувшись в нашу компанію, яка займається будівництвом споруд за канадською технологією.

Каркасне будівництво використовується при зведенні бюджетних варіантів відкритих і закритих типів місць для відпочинку, які не потребують облаштування потужних фундаментів і досить практичні. Також можна зустріти альтанки, виконані із застосуванням полікарбонату, брусу, металоконструкцій і кованих матеріалів, які впливають на такий показник, як ціна альтанки під ключ.

На що звернути увагу при виборі альтанки

Яким буде зовнішній вигляд альтанки, залежить від призначення і можливостей земельної ділянки. Придбати альтанку для дачі можна в формі квадрата або шестигранника, прямокутника і навіть кола або овалу з прямою, купольною або увігнутою покрівлею. Оптимальними для приміщення є площа 6-20 м2 і висота 2,7-3,5 м. Як правило, всередині споруди розміщуються обідній стіл і лави.

При облаштуванні альтанки слід подумати про те, щоб не був зіпсований вид всієї ділянки. Для цього варто витримати єдиний стиль з уже наявними на території будівлями, зокрема з основною будівлею.

Альтанка може виглядати по-різному, і бути:

  • Невеликого розміру у вигляді павільйону в будь-якому стилі зі столом в центрі для проведення чаювань і приємного спілкування або трапез на свіжому повітрі.
  • У вигляді монументальної споруди з розташованими тут же піччю, витяжкою, мангалом, мийкою, робочою поверхнею.
  • З терасою, де можна встановити шезлонги для прийняття сонячних ванн і відпочинку.

Де можна подивитися ціни і фото альтанок для дачі

Поставивши собі завдання із будівництва альтанки, можна розглядати різні варіанти. Але, більшість замовників схиляється до будівель, в яких використовуються деревні матеріали, так як вони легко вписуються в будь-який ландшафт і виглядають дуже затишно. Ціни і фотографії можна подивитися на сайті компанії “Карпати Буд Каркас” у відповідному розділі.

Недорогі ціни на альтанки – не єдиний плюс каркасних будівель. Сюди ж можна віднести швидкість монтажу і естетичність зовнішнього вигляду. Їх будівництво передбачає не тільки створення каркасу, але і використання різних варіантів декоративного оздоблення для перегородок і стін, таких як грати, ротанг, квіткарки і перголи. Як приклад можна ознайомитися з реалізованим об’єктом в м.Івано-Франківську, довжина якого по діагоналі становить 2,5 м.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити