Ціна альтанки

Альтанка для дачі або будинку – атрибут комфорту і затишку. Вона захистить від сонця і дощу, в ній можна комфортно відпочити, почитати книгу, поспілкуватися з друзями або зібратися з сім’єю за обіднім столом. Вибираючи, яку альтанку встановити на ділянці, слід орієнтуватися на її розміри, форму, наявність вже існуючих будівель.

Логічно, що альтанка не повинна відрізнятися зовнішнім виглядом від будинку. В ідеалі бажано використовувати такі ж матеріали, що і при будівництві житла. Також на присадибній ділянці непогано виглядатимуть альтанки, виконані з деревних матеріалів. Вони особливо добре вписуються в ландшафт, в якому присутні дерева і чагарники.

Що впливає на вартість покупки альтанки

Вартість альтанок є гнучкою величиною і залежить від різних факторів. На неї впливають:

 • наявність грамотного проекту споруди;
 • загальний розмір і тип споруди;
 • складність проекту;
 • вибір будівельних матеріалів;
 • необхідність заливки майданчика під фундамент;
 • тип даху;
 • стіл і місця для сидіння;
 • елементи декору.

Ціни на альтанки і тераси можна подивитися на нашому сайті, де представлені вже готові об’єкти або проекти можливих будівель. Звичайно ж, можна замовити будівництво альтанки, виходячи зі своїх власних бажань, не добираючи вже готовий варіант.

Чи можна обійтися без проекту альтанки, щоб здешевити загальну вартість? Звичайно, існують умільці, які можуть побудувати альтанку своїми руками, зробивши попередні креслення на папері. Але це стосується простих споруд.

Якщо ж є бажання отримати більш цікавий варіант закритого або відкритого типу – краще звернутися до кваліфікованих фахівців, які можуть створити модель з зоною для відпочинку, місцем для приготування страв на мангалі, каміном. Сьогодні у продажу можна знайти і споруди розбірного типу, які буде необхідно просто зібрати на бажаному місці. Вартість розбірної альтанки може бути вказана як загальна, так і за 1 м2 площі.

Ціни на дерев’яні альтанки

Альтанки – відмінний варіант для доповнення ландшафту біля будинку. Якщо Вам потрібна недорога альтанка – зверніть увагу на такий матеріал, як дерево. Будівельники компанії “Карпати Буд Каркас” пропонують замовникам вибрати типові моделі або створити проект альтанки під замовлення. Виконання робіт може тривати від 5 днів до декількох тижнів – все буде залежати від складності проекту.

Каркасне будівництво використовується для побудови закритих і відкритих типів альтанок, які не вимагають облаштування потужного фундаменту, що значно здешевлює будівництво, у порівнянні з аналогами з інших матеріалів. При цьому місця для відпочинку з дерева виглядають естетично і можуть бути виконані в різній стилістиці.

Будівництво альтанки в с.Ковярі

У компанію КБК надійшло замовлення на будівництво альтанки в с. Ков’ярі недалеко від Львова. Проект був реалізований протягом 10 днів з моменту його затвердження замовником. Альтанка для будинку розрахована на 5-8 чоловік. Вона є вже другою нашою побудовою на цій ділянці. Першою була каркасна надбудова до існуючого будинку, яку ми робили раніше. Колірна гамма альтанки і каркасної надбудови дуже схожі.

В якості покрівельного матеріалу для альтанки була обрана бітумна черепиця. Всередині споруди обладнані лавки по периметру і стіл, розташований по центру. Проєми між колонами зашиті декоративними решітками для більшого комфорту та затишку. На підлозі монтована дошка. Альтанка вийшла невеликою, але затишною і тепер в ній власники можуть влаштовувати сімейні обіди і вечері або збиратися з друзями.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити