Будівництво будинків під ключ

Незвичайність і сміливість нового проекту компанії Карпати Буд Каркас полягала в гармонійному і природному поєднанні, здавалося б, несумісних речей. Новому заміському будинку належало об’єднати в собі культури двох народів – українського і німецького, стерши різницю в часі, що розділяє дві абсолютно різні технології будівництва. Зовнішні риси в стилі «фахверк», популярному в Німеччині в ХIX столітті, стануть гідним доповненням зручному сучасному плануванні нового будинку.

Каркасний будинок – будівництво «під ключ»

Зведення нового будинку в німецькому стилі в «столиці Закарпаття» – славному місті Ужгороді, стало прекрасним прикладом будівництва будинку за канадською технологією під ключ. Договір з проведення будівельних робіт включив в себе повний спектр послуг – від зведення фундаменту до внутрішнього оздоблення стін приміщення. Нам потрібно було звести заміський будинок мансардного типу з просторою терасою для літнього відпочинку.

Зведення фундаменту

В першу чергу, команда приступила до спорудження фундаменту. Замовник проекту віддав перевагу стрічковому типу, що, з огляду на досить великі габарити будівлі, є цілком виправданим вибором.

Каркас, стіни і дах

Матеріалом для стін та даху будинку служить якісна деревина, що пройшла біологічну і протипожежну обробку. В якості наповнювача для стін використовується мінеральна вата, яка не тільки прекрасно зберігає тепло, а й володіє шумоізоляційними якостями. На роль покрівельного матеріалу була обрана міцна і легка металочерепиця.

Зовнішнє оздоблення

Фасад будинку був оформлений, як і передбачалося, в стилі німецького житла середини ХIX століття. Сучасна декоративна штукатурка, ламіновані вікна, дерев’яний брус для тераси і неперевершена майстерність членів команди надали будівлі елегантний вигляд.

Внутрішні роботи

Всередині будинку нас чекали оздоблення стін і підведення інженерних комунікацій. В якості запасного джерела тепла власник розглядав твердопаливний котел, тому окреме приміщення було відведено під котельню, де помістився і великий бойлер на випадок необхідності повної відмови від газового опалення.

Каркасні канадські будинки: основні переваги

Поряд з зручністю і естетичним зовнішнім виглядом, каркасні канадські будинки є також одними з найдоступніших видів житла. Основні їх переваги:

  • порівняльна дешевизна деревини та легкість конструкції дозволяє сприяє економії коштів;
  • простота процесу будівництва часто є визначальним фактором в швидкості проведення робіт – будівництво будинку за канадською технологією «під ключ» займає не більше 4 місяців;
  • екологічність і комфорт – заготовлена ​​в екологічно чистих районах карпатська деревина обробляється спеціальним розчином, що перешкоджає її гниттю та утворення грибка, а мінеральний утеплювач надійно зберігає тепло.

Зовнішні та внутрішні будівельні роботи були завершені в обумовлений термін, будівля повністю готова до експлуатації.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити