Будівництво каркасного будинку

Будівництво в Україні каркасних будинків досить затребуване серед населення. Це можливість отримати власне житло в короткі терміни і за відносно невисокою вартістю.

Ціни на будівництво каркасних будинків

Канадський метод зведення каркасних будинків – відмінна інвестиція в нерухомість. Ціна будівництва каркасного будинку нижче виконаних з каменю або цегли будівель, а окупатися проект почне вже з самого початку експлуатації. Висока енергоефективність канадських будівель дозволить власникам економити на енергоресурсах, внаслідок чого комунальні платежі будуть значно нижчі, ніж при проживанні в будинках з альтернативних матеріалів.

Цікавлять розцінки на зведення канадських будинків? На сайті у відповідному розділі можна подивитися мінімальну вартість різних комплектацій. При необхідності ми можемо надати більш детальний прайс лист на будівництво каркасного будинку. Остаточна сума зведення конкретного об’єкта повідомляється замовнику після того, як складено кошторис на будівництво.

Проекти каркасних будинків

Типові проекти і ціни каркасних будинків можна подивитися на нашому сайті. Вони обійдуться замовнику дешевше, ніж розробка плану з нуля. Але, точно такий же будинок може зустрітися на сусідній вулиці.

Індивідуальні проекти і ціни для житла під ключ також розглядаються в нашій компанії. Кожен з них по-своєму цікавий, особливий, відображає звички майбутніх власників. Ціна споруди каркасного будинку за авторською розробкою вища, але будівля повністю буде відповідати смаку і стилю життя господарів, враховувати їхні потреби.

 

Дерев’яні каркасні будинки під ключ

Чи можливе будівництво своїми руками будинку за канадською технологією? Звичайно, можливе, але, за умови, що Ви володієте необхідними знаннями та навичками. В іншому випадку це буде тривати занадто довго і не факт, що Ви отримаєте якісне надійне житло.

Звернення до компанії, яка зводить каркасні будинки під ключ, – запорука того, що Ваш будинок буде виглядати естетично, довго прослужить, порадує рівнем звукоізоляції та енергоефективності.

Технологія будівництва каркасного будинку в Київській області

Окремі проекти компанія КБК виконує спільно із замовниками. Одним з таких варіантів стало будівництво приватного будинку в Обухівському районі Київської області біля села Безрадичі. Замовник надав основну концепцію, як він бачить власний будинок. Відповідно до неї, наші архітектори детально розробили архітектурний та конструктивний проекти.

Будівельні роботи почалися із заливки замовником фундаменту. Для основи була використана технологія УШП (утеплена шведська плита). Це можна вважати особливістю будівництва. Замовником був облаштований фундамент, в якому повністю розведені всі комунікації і навіть тепла підлога, тому було важливо врахувати всі ці моменти і ні в якому разі при монтажі каркаса не пошкодити внутрішні мережі, які були зроблені на етапі заливки основи.

Робота наших будівельників почалася із монтажу дерев’яного каркасу по готовому фундаменту. Також компанією Карпати Буд Каркас було виконано:

  • Облаштування даху із покриттям бітумною черепицею.
  • Монтаж наданих замовником дверей та вікон.
  • Облаштування фасадної частини, для якої використовувався попередньо відшліфований і пофарбований дерев’яний фальшбрус.
  • Установка водостічної системи.
  • Підшивка виносу даху дерев’яною вагонкою.
  • Утеплення стін, даху, перестенків, пароізоляція.

Так як основне призначення будівлі – будинок для постійного проживання сім’ї з 3-4 чоловік, досить уваги було приділено утепленню. Для стін використовувалася мінеральна вата товщиною 200 мм, для даху – 300 мм.

Ще однією особливістю даного проекту є те, що будинок одноповерховий, але має друге світло. Великий простір вітальні, в якій немає стелі, надає будівлі середньої площі додаткового об`єму.

Як вже було сказано, будинок побудований на фундаменті «утеплена шведська плита». Основне опалення буде забезпечуватися тепловим насосом, який планується встановити пізніше.

Паралельно із будівництвом будинку канадська технологія дозволила швидко спорудити навіс для 2 автомобілів і невеликого технічного приміщення. Нами були обладнані дерев’яний каркас та дах.

Проект будинку досить цікавий, виконаний в сучасному стилі. Правильне розташування на ділянці і велика площа віконних конструкцій, що виходять на південну сторону, навіть взимку дозволять отримувати багато сонячного світла. Відповідно, можна буде істотно заощадити на електриці.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити