Будівництво церков в Україні

Православні та католицькі церкви – не рідкість в Україні. Вони зводяться з різних матеріалів, в тому числі – за допомогою каркасної технології. Даній методиці характерні певні переваги, які часто впливають на вибір забудовників.

Будівництво дерев’яних церков в Україні – переваги

Будівництво сакральних споруд має свої особливості, які ускладнюють процес, роблять його більш тривалим і дорогим. Що ж робити, якщо громаді потрібна церква, а наявних коштів недостатньо для зведення споруди з цегли або бетону?

Вибір канадської технології будівництва дозволяє змінити кінцеві цифри по проекту в меншу сторону. Це стосується як грошової суми, так і термінів проведення робіт. Для зведення храмів та церков за каркасною методикою достатньо всього кілька місяців. За цей час співробітники будівельної компанії встигнуть вивчити ділянку під майбутню забудову, скласти і погодити з замовником креслення, закупити матеріали і зробити необхідні будівельно-оздоблювальні роботи. При цьому на якості такі суми і терміни жодним чином не позначаться. Приміщення буде придатне до експлуатації тривалий час і послужить не одному поколінню прихожан.

Що дозволяє здешевити вартість дерев’яного об’єкта і зменшити терміни будівництва? На зниження вартості впливають:

  • Відносно невелика вага будівлі. Ця характеристика дозволяє використовувати більш легкі типи фундаменту.
  • Можливість проводити роботи без залучення важкої будівельної техніки.
  • Часткове використання вітчизняної сировини і наявність у компанії “Карпати Буд Каркас” власної виробничої бази.

Будівництво церков в Україні за канадською технологією вигідне і своєю енергоефективністю. Стіни таких конструкцій складаються з утеплювача, а також спеціальних мембран і плівок, які є захистом від вологи та вітру. Здешевлюючи процес будівництва, такі стіни дозволяють в літній період економити на охолодженні, а взимку – на обігріві.

Де взяти проекти на будівництво церкви

Складання проекту церкви є ще більш складним завданням, ніж житлового будинку. Сакральним спорудам характерна наявність кімнат з великою кількістю кутів, різною висотою стель. Вікна та двері також можуть бути зведені нестандартної форми, наприклад, у вигляді хрестів.

Архітектори компанії “Карпати Буд Каркас” створили вже не один подібний проект. На сайті компанії можна знайти каплиці і храми, що прикрасили не один населений пункт України. Тут розташовані не тільки креслення, але і фото і відео будівництва. Також в КБК можна замовити церкви і храми під ключ. В такому випадку креслення буде розроблене індивідуально, враховуючи особливості території і потреби конкретної громади.

Будівництво каркасних церков і храмів від КБК

Зведення сакральних споруд – один з напрямків діяльності компанії, тому звернення з подібними завданнями для нас не в новинку. Одне з таких замовлень вийшло дещо незвичним. Прийшовши в “Карпати Буд Каркас” замовник виявив бажання побудувати православний храм площею 58 м2 у передмісті Києва. Провівши переговори і оглянувши місце для будівництва церкви, ми почали планувати сам процес будівництва сакральної споруди.

До виїзду бригади на майданчик залишалося всього три дні, як замовник нас поставив перед фактом, що будівництво храму на обумовленій ділянці більше неможливо в зв’язку з певними моментами. Для відправки матеріалу і бригади все вже було готово …

Замовник попросив паузу в один тиждень. Протягом цього періоду нами обговорювалися варіанти, що робити з матеріалом, проте, при замовник нас обрадував новиною, що будівництву п’ятнадцятого храму все ж бути! Змінилася лише сама локація будівництва. Новий храм був зведений нами в місті Новоград-Волинський, чому виявилися невимовно раді жителі навколишніх районів!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити