Дачні каркасні будинки

Будівництво дачних будинків передбачає використання різних технологій. У хід йдуть бетон, цегла, натуральна деревина. Але, такі технології припускають істотні витрати, тому багато сімей намагаються знайти більш прийнятну в ціні альтернативу. Варіантом, що дозволяє оптимізувати вартість будівництва, є каркасні будинки. Це – одна з найбільш доступних сучасних технологій, яка підходить для зведення дачних будинків, котеджів, храмів, комерційних споруд.

Чому каркасні будинки для дачі вигідні

Дачні каркасні споруди користуються високим попитом серед населення завдяки наступним перевагам:

 • Швидкі терміни виконання робіт. Повноцінна споруда буде готова за кілька місяців (проекти дач різноманітні, тому час залежить від їх складності та загальної площі приміщення).
 • Невелика вага. У порівнянні з іншими матеріалами, конструкція виходить легкою і не вимагає облаштування складного дорогого фундаменту.
 • Естетичний вигляд. Канадські будинки для дачі можуть бути виготовлені в будь-якому стилістичному напрямку.
 • Відсутність необхідності в постійному опаленні.
 • Низька теплопровідність. Приміщення швидко прогріваються і не випускають тепло назовні взимку, а в літній час в них не буває занадто спекотно.
 • Захищені від ушкоджень бактеріями і мікроорганізмами.
 • Розраховані на тривалий термін експлуатації.

Як формується ціна дачних будинків

З яких показників формується вартість дачних каркасних будинків? До кошторису будь-якого проекту входять дві основні статті витрат:

 • ціна домокомплекту;
 • вартість робіт.

Будівельна компанія “Карпати Буд Каркас” на вибір замовника пропонує придбати готовий комплект дачі в різній комплектації:

 • Стандарт (каркас, каркас +, під ключ).
 • Преміум.

До основних складових будівництва, які допоможуть відповісти на питання, скільки коштують дачі, відносяться: проект, фундамент, комунікації, будівельні матеріали, покрівля, монтаж, оздоблення. Відповідь на питання, яка ціна на каркасні дачні будинки в Україні, може бути озвучена представниками забудовника тільки після розробки проектно-кошторисної документації, в якій будуть враховані вибрані матеріали і кожен з етапів будівництва.

Будівництво в дачному кооперативі біля Івано-Франківська

Наявність власного будинку вихідного дня – мрія багатьох сімей. Іноді хочеться виїхати подалі від міського шуму і пожити в затишному дачному будинку ближче до природи. Таке бажання виникло і у наших замовників, які звернулися з проханням побудувати каркасний будинок в с. Ценжів Івано-Франківської області. Хоча будинок передбачений для використання в якості дачного, рівень утеплення дозволяє проживати в ньому протягом року, тому, при бажанні, сім’я зможе приїжджати на ділянку навіть в зимовий час.

В даному проекті “Угринів” передбачено дві просторі кімнати, кухня, вітальня і санвузол. Його окрасою є велика тераса – невід’ємний атрибут всіх заміських будинків, на якій можна проводити сімейні обіди, чаювання, зустрічі з друзями.

Основою будинку став плитний фундамент, на якому влаштувався дерев’яний каркас. В якості зовнішнього оздоблення використовувався дерев’яний фальшбрус в коричневих тонах, оброблений спеціальним розчином. Дах будинку виконаний з відносно недорогого і популярного матеріалу – металочерепиці в коричневому кольорі. На схилах даху розташована система водовідведення.

Спочатку замовник трохи сумнівався, що за такий короткий термін можна звести надійну споруду, але результат перевершив всі очікування. Дачний будинок добре вписався в пейзаж і, за його ж словами, вийшов досить комфортним і затишним.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити