Готові каркасно щитові будинки

Будинки за канадською технологією – перспективний напрямок в будівельній сфері. Сім’ї, яким вже пощастило познайомитися з каркасними будинками від нашої компанії, знають про їхні переваги та діляться своїми враженнями на сайті “Карпати Буд Каркас” і нашому каналі в YouTube.

Що кажуть про щитовий каркасний будинок його власники? Зауважимо, що каркасні будинки цікаві не тільки сім’ям із середнім достатком, а й тим, хто може дозволити купити житло з цегли. Чому б не отримати розкішний особняк дешевше звичного аналога? Що робить будинок за каркасною технологією більш доступним для більшості сімей? Технології виробництва і монтажу елементів будівлі, можливість застосування полегшених видів фундаменту, використовувані матеріали. Також власники каркасного житла відзначають:

 • Оперативність проведення робіт. Заселитися в готові каркасно щитові будинки можна в самі стислі терміни з моменту підписання договору з будівельною компанією. Такі споруди не дають усадки, тому швидкість будівництва будинку набагато вища, ніж будинків з інших матеріалів.
 • Каркасники не поступаються капітальному житлу по надійності та довговічності. Вони здатні служити від 50 років, але, в світі є приклади, коли каркасними будівлями сім’ї користуються понад 100 років.
 • Каркасні споруди з дерева економні в експлуатації, енергоефективні. Їх опалення та охолодження вимагають значно менше фінансових витрат, ніж цегляних будівель. У них легко підтримувати комфортний мікроклімат влітку і тепло взимку.

Проекти каркасно щитових будинків

Проект будинку необхідний не тільки в якості робочої документації. Він дозволяє попередньо побачити, яким буде готовий будинок і, при необхідності, своєчасно внести потрібні корективи. Щоб побудувати каркасно-щитове житло, можна скористатися типовими кресленнями, а можна замовити проєкти під ключ, які будуть повністю відповідаюти власними побажаннями. Що необхідно знати архітектору при розробленні авторського планування будинку?

 • Який стиль в архітектурі для вас оптимальний.
 • Площа майбутнього будинку та кількість поверхів.
 • Кількість і призначення кімнат, бажане їхнє розташування.

При бажанні заощадити час, проект будинку можна вибрати на нашому сайті. Тут представлені будівлі в один, півтора та два поверхи різної складності. Всі вони грамотно сплановані і не раз були обрані замовниками компанії в якості основи майбутнього житла. При необхідності, креслення можуть бути трохи змінені під вимоги сім’ї або ж особливості земельної ділянки.

Ціна готового каркасно-щитового будинку

Скільки коштує каркасне житло? У сумарну вартість проекту входять:

 • ціна роботи будівельної бригади;
 • ціна будинку або ж використаних будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Визначити підсумкову ціну можна тільки після складання кошторисної документації, де будуть передбачені всі нюанси. Чому канадські будівлі обходяться дешевше аналогів з інших матеріалів? При формуванні вартості канадського житла враховуються:

 • Простота монтажу і невелика вага будівельних елементів дозволяють знизити витрати на оплату робочого процесу, так як всі роботи виконує невелика бригада.
 • Можливість заощадити на основі будівлі. Дерев’яні будинки, на відміну від цегляних і бетонних конструкцій, мають більш легку вагу. Це дозволяє замість капітального фундаменту використовувати полегшені види.
 • Відсутність необхідності додатково утеплювати будинки. Даною технологією одразу ж передбачено використання утеплювача при зведенні стін та даху. Використовуваного шару достатньо, щоб в будинку було тепло і тихо.

Більш докладно з цінами на каркасне житло можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. Також пропонуємо ознайомитися з фото побудованих будинків нашою фірмою.

Готові каркасно щитові будинки під ключ від “КБК Україна”

Зручність співпраці з нашою компанією для клієнтів полягає в тому, що у нас можна замовити весь спектр будівельних послуг. Якщо не вийшло вибрати з готових проектів на сайті, співробітники архітектурного відділу розроблять креслення, які відповідатимуть вашим уявленням про затишний і надійний будинок. Також наші бригади виконають необхідні будівельні та оздоблювальні роботи. Обговоривши із замовником всі моменти, на кожен об’єкт укладається договір, де прописуються вартість, терміни виконання і об’єм робіт, обов’язки сторін та інші важливі нюанси. Після виконання договору замовник отримує в обумовлений час красиве і надійне житло, таке, як, наприклад, в Донецькій області в селищі Лиман.

У затишному місці на березі озера замовник побажав побудувати невеликий каркасний будинок, до якого б примикала велика тераса для відпочинку з сім’єю та в колі друзів. Найбільш комфортним для більшості сімей вибором є комплектація «під ключ». Саме вона була обрана і в даному випадку, оскільки клієнт побажав отримати будинок, повністю готовий до заселення. Для оздоблення для внутрішніх і зовнішніх стін був обраний фальшбрус. Роботи над будинком були завершені вчасно і, згідно з відгуками, замовники із задоволенням користуються гарною терасою, проводячи там обіди, сімейні чаювання та приймаючи гостей.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити