Канадські будинки в Україні

Хоча каркасна технологія будівництва має давню історію, перші українські канадські будинки з’явилися відносно недавно. При цьому наші домовласники вже встигли по гідності оцінити переваги проживання в каркасних будівлях. Затишні, просторі, світлі будівлі добре адаптуються під коливання температур, тому в них комфортно в будь-який час року (взимку тепло без надмірного опалення, а влітку – вони здатні зберігати приємну прохолоду).

Як побудувати канадський будинок в Україні

Цікавить будівництво канадського будинку під ключ? Не будучи фахівцем в даній галузі, не варто братися за роботу самостійно. Навіть найменший неправильний розрахунок може спричинити за собою додаткові витрати і, замість того, щоб заощадити, доведеться зробити додаткові витрати.

Будівництво сучасних будинків не обходиться без попереднього складання проекту, в якому враховуються всі особливості земельної ділянки (тип ґрунту, розміри, ландшафт, віддаленість комунікацій), а також побажання майбутніх мешканців. Щоб визначити необхідну кількість матеріалу, витрати на оплату робочих та інші витрати, повинен бути складений кошторис. І тільки після узгодження необхідної документації, будівельна бригада зможе приступити безпосередньо до зведення будинку.

Шукаєте, де замовити канадське житло без посередників? Компанія “Карпати Буд Каркас” виконає будь-які роботи, починаючи зі складання проекту і, закінчуючи, здачею будинку в експлуатацію. У нас можна замовити не тільки будинки для постійного проживання, а й:

 • дачі;
 • лазні і сауни;
 • бази відпочинку та готелі;
 • ресторани, кафе і літні майданчики;
 • храми і церкви;
 • складські, торговельні та адміністративні приміщення.

Як дізнатися вартість канадського будинку

Хочете дізнатися українські ціни на канадські будинки? На яку суму потрібно розраховувати, щоб побудувати каркасний будинок, можна дізнатися на сайті нашої компанії. Під фото кожного типового проекту вказана попередня вартість майбутньої споруди. Іноді такі варіанти вимагають адаптації до земельної ділянки або потребам майбутніх домовласників, тому ціна в окремих випадках може змінюватися.

Хочете розрахувати вартість житла індивідуального планування? Для цього необхідно знати загальну площу майбутньої будівлі і вибрати в розділі «Ціни» одну з комплектацій. Але, дана вартість буде приблизною, оскільки кінцева ціна канадського будинку в Україні, як і в інших країнах, може бути відома лише після розробки проекту та кошторису.

Канадський будинок в Україні під ключ

Будівництво житла – трудомісткий процес, що включає різні етапи, для проведення яких можна шукати окремих виконавців або укласти договір з однією компанією. Другий варіант в останні роки замовники вибирають все частіше, так як він більш надійний та вигідний. Підписавши договір з підрядником, замовник на нього перекладає всі турботи, пов’язані з будівництвом. У різних організаціях поняття «під ключ» трактується по-різному. У більшості випадків, крім будівельних робіт, в нього входять надання допомоги у виборі ділянки, складання проекту, оформлення дозвільної документації. Замовляючи канадський будинок в Україні під ключ, ще до підписання договору замовник і підрядник обговорюють всі нюанси будівництва:

 • фінансові питання;
 • обов’язки сторін;
 • терміни;
 • штрафні санкції, якщо зобов’язання не будуть виконані.

Після підписання документа, компанія-забудовник приступає до виконання робіт, після закінчення яких клієнту надається до експлуатації готовий об’єкт.

Будівництво каркасного будинку в Житомирській області

Компанія КБК зводить будинки з дерева по всій Україні, тому оформити замовлення у нас можуть жителі будь-якої області. Одним з варіантів такого житла став будинок площею 157 м2, побудований в с. Тетерівка Житомирської області. Новий будинок замовниками було вирішено побудувати в зв’язку з аварійною ситуацією, що сталася в їхній квартирі через будівництво поруч багатоповерхівки. Подальше проживання в такому будинку стало неможливим, і для прискорення переїзду в якості кращого варіанта була обрана саме каркасна технологія.

Командою наших архітекторів і конструкторів був розроблений проект житла дуплексного типу на дві сім’ї (одна частина – для проживання самої замовниці, а інша – для її сина). Після узгодження креслень наші будівельники приступили до виконання робіт. В даному випадку фундамент був підготовлений замовником самостійно, а ми приступили до подальших завдань.

Нами був підписаний договір на проведення комплексу робіт в комплектації «Каркас +», що включає:

 • Зведення каркасу з обшивкою ОSB плитою і супердифузійною мембраною.
 • Покриття даху металочерепицею.
 • Облаштування по всьому будинку вентиляції.
 • Оздоблення фасаду фальш-брусом.
 • Повне утеплення будівлі мінеральною ватою.
 • Установка польської водостічної системи.

Ця ділянка розташована на мальовничих берегах річки Тетерів, де можна приємно проводити час, насолоджуючись перебуванням в своєму власному енергоефективному будинку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити