Канадські будинки під ключ

Технологія будівництва канадських будинків під ключ стає все більш популярною на території України. Все завдяки використанню чистих, безпечних і надійних матеріалів, високій швидкості будівництва і відмінній теплоізоляції. В основу закладено дерев’яний каркас, панелі утепляються мінераловатним наповнювачем.

Канадські будинки під ключ фото
Зображення канадських будинків під ключ

Ціни на будинки під ключ за канадською технологією

Компанія «Карпати Буд Каркас» працює на ринку вже багато років. Ми маємо прямих постачальників будівельних матеріалів та відпрацьовану технологію будівництва, яка встигла стати популярною в США і Канаді, а тепер набирає «обертів» і в нашій країні. Ціна канадського будинку під ключ насамперед залежить від обраного проекту, умов будівництва та регіону. Клієнт може вибрати готовий проект або за його бажанням ми створимо новий. Проекти і ціни на канадські будинки під ключ можна подивитися на нашому сайті. Будуємо не тільки домівки, а й альтанки, сауни, храми, дачі і технічні приміщення.

При необхідності консультанти допоможуть розрахувати вартість більш точно. Це можна зробити і в спеціальному  калькуляторі розрахунку вартості каркасних будинків. Вартість також залежить від повноти реалізації – у замовника є можливість вибрати три комплектації:

  • Каркас
  • Каркас+
  • Будинок під ключ
Ціни на будинки під ключ за каркасною технологією фото
Ціни на будинки під ключ за канадською технологією фото

Будівництво будинків під ключ за канадською технологією

Дана технологія швидко поширилася і зараз займає значну частку ринку. Канадські  каркасні будинки під ключ вигідні в будівництві і їх легко обслуговувати. Ми використовуємо якісні наповнювачі, які зберігають тепло в будинку. Звідси і низькі витрати на опалення, що вагомий аргумент в наш час. До того ж, будівництво будинку «під ключ» включає установку системи опалення, підведення електрики, засобів зв’язку та інших комунікацій. Будинки за канадською технологією під ключ – це доступне сучасне житло.

Переваги канадських каркасних будинків під ключ

 • Швидкість спорудження (будівництво домівки займає кілька місяців)
 • Надійність і довговічність (якісні матеріали та перевірена технологія)
 • Екологічність і безпека (ми використовуємо натуральні матеріали, які не шкодять здоров’ю)
 • Тепло і прохолода (взимку будинок не вимагає великих витрат на опалення, а влітку порадує прохолодою і комфортом)
Будівництво будинків під ключ за канадською технологією каркас фотографія
Переваги канадських каркасних будинків під ключ фото фундаменту

Будинок під ключ за канадською технологією – це вигідне капіталовкладення в нерухомість. Не має значення тип будівництва – для проживання або бізнесу, як дача або в якості технічного приміщення. У всіх випадках каркасна технологія відрізняється невисокою ціною. Сучасний зовнішній вигляд, надійність і вартість споруди – явні переваги на користь каркасного будівництва. Ми завершили сотні проектів каркасних будинків під ключ, ощасливили багато сімей з різних регіонів України. Відгуки клієнтів – найкращий доказ відмінної репутації і поваги. Кожен замовник був задоволений завершеним проектом. В процесі будівництва ми завжди прислухаємося до побажань.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити