Будівництво в Буковелі

Каркасна технологія дозволяє побудувати не тільки житлові будинки, але і будівлі для бізнесу. Це можуть бути:

Будівництво на курорті – проекти для бізнесу

Канадська технологія хороша тим, що каркасно-щитову будівлю можна адаптувати під будь-які кліматичні умови і під будь-який ландшафт. Так, компанія КБК пропонує до уваги забудовників вже готові проекти, спрямовані на будівництво для бізнесу, а також розробку індивідуальних креслень. У більшості випадків комерційна нерухомість авторської розробки більш популярна. Кожен бізнесмен виявляє бажання, щоб його приміщення або комплекс мали відмінності від подібних, були впізнавані.

Тому дизайнери КБК, спираючись на побажання замовників, створюють проекти, що відповідатимуть їхнім поданням про курорт, а також особливостям території, погодних умов. Дуже вдало каркасно-щитова будівля виглядає як на морському узбережжі, так і в гірській місцевості. Українські Карпати привабливі як для відпочиваючих, так і для інвесторів. Відповідно до попиту зростає і пропозиція. Зокрема компанією КБК за час існування на ринку в Буковелі було реалізовано кілька успішних проектів.

Будинок на гірськолижному курорті за каркасною технологією

Будівля за канадською технологією – відмінний варіант при необхідності побудувати будинок в Буковелі. Серед причин віддати перевагу даному виду житла в гірській місцевості можна виділити:

 • Відсутність потреби в застосуванні спеціальної будівельної техніки в вигляді екскаваторів, бульдозерів. Технологія дозволяє обійтися ручною працею, що значно спрощує проведення робіт в горах.
 • Застосування при зведенні стін мінерального наповнювача, який служить як для утеплення, так і в якості шумоізолятора. Матеріал дозволяє легко підтримувати в каркасно-щитовому будинку комфортну температуру і запобігає проникненню всередину гучних звуків.
 • Швидкі терміни зведення і відносно невисоку вартість, що дозволяють швидко окупитися витраченим коштам.

Каркасний будинок в Буковелі

Так як компанія “Карпати Буд Каркас” займається зведенням не тільки житлових будинків, до нас звертаються замовники і з проханнями щодо налагодження інших будівель. Так, один із замовників замовив побудувати будинок на курорті, в містечку Буковель на Івано-Франківщині. Приміщення проектувалися і будувалися для атракціону, який набирає в нашій країні популярність – «Сани Тобоган». Також додатково нашими архітекторами були розроблені допоміжні приміщення для персоналу та облаштування кас.

Під даний проект замовником були підготовлені фундамент і металеві конструкції, до яких згодом було прикріплено обладнання. У свою чергу, перед нашою компанією була поставлена задача, щоб дані приміщення відповідали концепції курорту і певним стандартам. Звичайно ж, терміни були поставлені мінімальні. На даному об’єкті компанією і замовником було погоджено виконання робіт «під ключ», зокрема:

 • обшивка каркаса ОСБ плитою і супердифузійною мембраною;
 • обшивка фасаду фальш брусом;
 • повноцінне утеплення;
 • покриття даху металочерепицею;
 • обшивка будівель всередині дерев’яною вагонкою.

Можливості технології дозволили побудувати будинок в Буковелі в термін, тепер відвідувачі курорту із задоволенням користуються веселим атракціоном.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити