Каркасні будинки в Запоріжжі

Канадська технологія будівництва будинків, протягом років була популярна в багатьох країнах світу, в останні роки стала отримувати достатньо уваги і з боку вітчизняних забудовників. Будинки за канадською технологією під ключ стали популярні завдяки перевагам, серед яких варто виділити наступне:

 • Особливості технології, в тому числі і відсутність усадки, дозволяють заселитися в житло всього через декілька місяців з моменту укладення договору з будівельною компанією.
 • Ціна на канадський будинок під ключ істотно нижче аналогічних споруд з інших матеріалів.
 • Можливість економити в процесі експлуатації, так як в приміщенні легко підтримувати необхідну температуру.

Де взяти проекти каркасно щитових будинків в Запоріжжі і області

Жителям обласного центру та Запорізької області не варто довго думати, де знайти проекти на канадські каркасні будинки. Компанія КБК зводить будівлі в усіх регіонах України і готова представити замовникам як вже готові проекти житла, так і індивідуальні розробки.

Ціна на будинки за канадською технологією під ключ

Які ціни на будинки за канадською технологією? Будівництво канадських каркасних будинків, в порівнянні з будівлями з інших матеріалів, обходиться відносно недорого. Цього виходить досягти завдяки можливості:

 • Використовувати полегшений фундамент.
 • Без додаткових витрат усередині стін монтувати вентиляційну систему, електропроводку, водопровідні та опалювальні труби.
 • Виконувати роботи невеликою бригадою будівельників без задіяння важкої будівельної техніки.

Більш докладно з розцінками на будівництво канадських будинків можна ознайомитися у відповідному розділі сайту КБК, де представлені ціни з розрахунку за 1 м2 в різних комплектаціях.

Готові каркасно щитові будинки в Запоріжжі

Де можна подивитися вже готові канадські будинки з бруса в Запорізькій області? Ми будуємо в Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, Приморську, Кирилівці, Кушугумі і в самому Запоріжжі. Отже, в кожному місті є приклад каркасного будинку. Як зрозуміти, що перед Вами саме житло з бруса за канадською технологією? Про методику зведення знають тільки самі мешканці і співробітники будівельної компанії.

Зовні такі будинки відрізнити від будівель з інших матеріалів неможливо. Вони можуть бути виконані в багатьох архітектурних стилях (мінімалізм, хай-тек, лофт, модерн, кантрі, фахверк). Для облицювання фасаду при будівництві каркасних будинків застосовуються сучасні оздоблювальні матеріали. Внутрішній простір будинків відрізняється комфортним розміщенням кімнат, великою кількістю світла.

Канадський будинок в Запорізькій області на березі моря

Один із замовників звернувся в компанію “Карпати Буд Каркас” з проханням побудувати канадський будинок в курортному місті Приморськ, яке розташованое в Запорізькій області. Особливістю даної споруди стало зведення на березі моря, а саме на території комплексу «Анабель». Після закінчення робіт з балкона цього будинку відкрився дивовижний вид на безкрайнє Азовське море. Побудувати будинок виявилося не так просто. Складність полягала в тому, що вже були готові фундамент і стіни першого поверху, зроблені з шлакоблоку товщиною 200 мм. Саме на них бригада наших будівельників і монтувала каркас.

З огляду на розташування будинку біля моря, де періодично спостерігаються сильні пориви вітру, каркас треба було зробити так, щоб він виступав за межі існуючих стін. В результаті, нашою командою архітекторів і конструкторів було прийнято рішення про посилення існуючих стін першого поверху. Для цього був створений всередині свій несучий каркас, на який монтувалася платформа і другий поверх з перекриттям. Такий варіант передбачає дотримання всіх норм можливого навантаження. На даному об’єкті нами були узгоджені і виконані роботи в комплектації «Каркас + Утеплення»:

 • каркас був обшитий ОСБ плитою і супердифузійною мембраною;
 • для обшивки фасаду був використаний блок хаус;
 • одним з етапів стало повноцінне утеплення;
 • в якості перекриття даху була обрана металочерепиця.

Так як при розробці проекту і проведення робіт були передбачені всі необхідні заходи, в надійності будівлі сумніватися не варто. Канадська технологія будівництва будинку в даному виконанні дозволить будівлі витримати будь-який порив вітру.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити