Каркасні канадскі будинки

На сьогодні існує можливість зводити будинки за різними методиками і з різних будівельних матеріалів. Щоб було простіше визначитися з вибором, варто отримати консультацію від фахівців та подивитись/почитати відгуки про технології і компанії, якій ви хочете довірити проведення робіт.

Читаючи відгуки власників будинків, все більше людей схиляється до каркасного будівництва, яке має достатню кількість переваг над іншими варіантами, як в момент проведення робіт, так і в процесі експлуатації будівель.

Канадська технологія будівництва каркасних будинків – переваги

Чим цікаві для забудовників фінські канадські каркасні будинки? Їхні переваги очевидні:

 • Щодо будівель з таких матеріалів, як цегла, бетон, аналогічні будівлі з дерева можна купити за більш вигідну ціну.
 • Канадські будинки енергоефективні. Завдяки низькій теплопровідності стін, власники житла можуть економити на його охолодженні та опаленні. При цьому, в будинку завжди буде комфортна атмосфера.
 • Каркасні будинки за канадською технологією можуть зводитися на будь-якій території, вдало вписуючись в ландшафт і адаптуючись під особливості грунту.
 • При проведенні робіт немає потреби у використанні важкої будівельної техніки. Вага кожного елемента конструкції дозволяє проводити роботи бригаді, що складається з декількох осіб.
 • Відносно невелика вага конструкції надає можливість заощадити кошти при облаштуванні основи (фундаменту).
 • Відсутність необхідності в усадці дозволяє відразу ж після закінчення загальнобудівельних робіт приступити до оздоблення.
 • Невеликі терміни будівництва. Через кілька місяців після підписання договору, сім’я зможе заселитися в будинок, що неможливо при використанні інших технологій.

Канадські каркасні будинки в Україні

Хоча на території України каркасна технологія ще вважається відносно новою, багато міст і селищ прикрашають симпатичні дерев’яні споруди, зведені в різних архітектурних стилях. За відгуками мешканців, вони задоволені таким придбанням, оскільки це дозволило не тільки заощадити при будівництві, але і не платити зайві суми за обігрів в процесі експлуатації. При цьому стіни будівель не мають додаткової теплоізоляції. Причина можливості економити криється в її особливій конструкції, яка складається з каркасу, OSB, мінеральної вати, супердифузійної мембрани, пароізоляції.

Канадський каркасний будинок від КБК

Займаючись не один рік зведенням будинків і будівель комерційного призначення, ми знаємо всі нюанси будівництва за каркасною технологією. На нашому сайті можна знайти як проекти канадських каркасних будинків на будь-який смак, так і фото з описом готових споруд. Тут є будівлі в один і два поверхи, маленької та великої площі, з мансардою, з терасою і гаражем. Будинки включають як тільки необхідні для життя кімнати у вигляді спалень, кухні, санвузла та коридору, так і створюють комфорт (робочий кабінет, домашній кінотеатр, більярдна, басейн, сауна).

Ми здійснюємо роботи як під ключ, так і в інших комплектаціях, ознайомитися з якими можна у відповідному розділі на сайті компанії “Карпати Буд Каркас”. Тут же зазначені і ціни на спроектовані архітекторами споруди. Вартість робіт включає такі пункти, як:

 • Проектування.
 • Облаштування фундаменту, каркасу, покрівлі
 • Проведення інженерних комунікацій.
 • Обшивка перестінків та стін, утеплення.
 • Монтаж дверей і вікон.
 • Оздоблення усередині і зовні будівлі.

Додатково до будинку можна замовити будівництво альтанки, окремо розташованих господарських споруд.

Будівництво канадських каркасних будинків і фінська технологія

Іноді забудовники задають питання, в чому відмінності фінського і канадського каркасного будинку. По суті, між ними не існує різниці. Але це лише, якщо мова йде про класичні технології. На жаль, сьогодні будівельники часто в обох методиках використовують дешеві матеріали, зокрема сіп-панелі, також прирівнюючи це до фінської технології або канадської, хоча вони такими вже вважатися не можуть.

В даному випадку це вже буде будівництво сіп-будинків, але, оскільки вартість між каркасною і сіп-технологією істотна – поняття просто замінюють і використовують ті назви, які, по суті, не повинні застосовуватися.

Отже, вибираючи фінсько-канадську технологію, звертайте увагу на класику – лише в такому випадку ви отримаєте надійний та комфортний будинок з дерева для проживання сім’ї. Більш детально про класичну каркасну технологію можна дізнатися на сайті нашої компанії.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити