Каркасно щитові будинки

Як тільки каркасна технологія будівництва стала популяризуватися в Україні, багато наших співвітчизників зрозуміли, що вона дає можливість отримати надійне енергоефективне житло за прийнятною вартістю. Тому, дерев’яні будівлі для постійного проживання стали все частіше зустрічатися в Києві та області, а також на всій території держави.

Каркасно щитові будинки під ключ – причини популярності

Будь-яка будівельна технологія має свої мінуси та плюси. Противники методики виділяють такі мінуси канадського житла:

 • Пожежобезпека, оскільки при виробництві використовується деревина. Але, у цегляного житла ризик виникнення пожежі не нижче, так як за статистикою він найчастіше виникає через несправну електропроводку, залишені включеними електроприлади. При цьому спалахують меблі, предмети інтер’єру, речі мешканців, а зовсім не стіни конструкції. До того ж використовуваний брус при будівництві каркасних будинків проходить спеціальну обробку від швидкого загоряння.
 • Недовговічність в результаті ураження деревини цвіллю, грибками, гниллю. Щоб цього не сталося, деревина обробляється антисептичними засобами. Також, щоб уникнути проблеми, важливо правильно облаштувати систему вентиляції і дотримати технології пароізоляції.
 • Низька шумоізоляція. Даний дефект також може виникнути в результаті порушення будівельної технології. Тому, при бажанні отримати затишне довговічне житло, важливо звертатися в надійні будівельні компанії, що дорожать своєю репутацією.

Як бачимо, мінуси технології більше видумані. А з огляду на наступну інформацію, можна зрозуміти, що каркасно щитовий будинок має ряд незаперечних переваг і вже точно не поступається цегляним та спорудам із газоблоків ні по екологічності, ні по довговічності.

 • Будинки не вимагають усадки, тому оздоблення всередині і зовні може виконуватися відразу ж після зведення каркасу. Будівництво каркасно-щитових будинків займає всього кілька місяців.
 • Дана технологія дозволяє будувати будівлі в різних архітектурних стилях і вписувати їх в будь-які ландшафти.
 • Низька теплопровідність стін дозволяє цілий рік економити на охолодженні або опаленні житла без порушення комфортного мікроклімату всередині споруди.
 • Побудувати каркасно щитовий будинок обійдеться недорого в порівнянні з іншими технологіями з ряду причин. При цьому на якості споруд це не відіб’ється.

Ціна на каркасно щитовий будинок в Києві

Чи можна купити каркасно щитовий будинок недорого? Вартість будинків з дерева залежить від різних факторів і розрахунок в кожному випадку проводиться індивідуально. Важливо врахувати:

 • Загальну площу будинку – це можуть бути невеликі затишні будиночки для постійного проживання або дачні дерев’яні будинки, а також великі особняки з масою зручностей.
 • Складність архітектурного стилю – одні замовники в усьому люблять мінімалізм, а інші – вишуканість.
 • Вибір фундаменту, особливості підведення комунікацій, оздоблення стін всередині та зовні.

Детальну інформацію про те, як отримати каркасний будинок дешево під ключ, можна знайти у відповідному розділі сайту або, звернувшись до представників компанії «Карпати Буд Каркас».

Типові та індивідуальні проєкти каркасно щитових будинків

У пошуках проєкту, замовники можуть робити вибір між готовими і авторськими варіантами. Типові проєкти і ціни розташовані на сайті. Тут є великі та маленькі одноповерхові і двоповерхові будівлі, споруди мансардного типу. Вони можуть бути доповнені відкритою або закритою терасою, гаражем, господарськими прибудовами. Усередині каркасу може бути як основний набір кімнат у вигляді коридору, санвузла, кухні, 1-2 спалень, так і додаткові приміщення: вітальня, робочий кабінет, сауна, зимовий сад.

Індивідуальне проєктування здійснюється після звернення клієнта та обговорення деталей майбутнього будівництва. При цьому враховуються всі потреби сім’ї та особливості земельної ділянки. Вартість такого житла можна дізнатися після складання проєктно-кошторисної документації.

Як побудувати житло недорого в Київській області

Будівництво своїми руками, з метою економії – не кращий вихід. Щоб вийшов гідний результат, спорудженням житла повинні займатись професіонали. Як же бути тим, хто мріє про власний будинок?

В такому випадку, пропонуємо купити будинок за каркасною технологією. У нас може бути замовлено як житло під ключ, так і прибудова до будинку. Всі роботи виконуються професійними бригадами з дотриманням будівельних норм. Про те, наскільки комфортно працювати з нашою компанією і наскільки вигідно бути власником каркасного будинку, розкажуть відгуки клієнтів, які розташовані на сайті і на нашому Ютуб каналі.

Також на сторінках сайту можна ознайомитися з нашими готовими роботами, однією з яких є будівництво будинку в Києві на Осокорках. Замовниця звернулася до нас уже з готовим проєктом і нам його необхідно було тільки адаптувати під наявну земельну ділянку.

Як виявилося, на даній території розташовувався невеликий садовий будиночок, який необхідно було демонтувати. Через три дні демонтаж був проведений і будівельники приступили до зведення житла за проєктом з уже внесеними архітекторними правками.

Роботи проводилися в комплектації «Каркас +», і в позначений в договорі час замовниця змогла прийняти будинок, повністю готовий до зустрічі майбутніх мешканців.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити