Як купити таунхаус недорого

Що таке таунхаус? Це важливе питання для тих, хто стоїть перед вибором покупки житла, тому що такий будинок – ідеальний варіант нерухомості в тому випадку, якщо ви шукаєте доступні апартаменти. Таунхаус – це тип повноцінної нерухомості з окремим входом, у якій є хоча б одна спільна стіна з іншим будинком. Він знаходиться в індивідуальній власності. На відміну від дуплексу, кожен окремо прибудований townhouse має одного незалежного власника. Такий каркасний будинок коштує дешевше, ніж окрема будівля, але дає ширші права власності, ніж кондомініум.

Кому вигідно купити таунхаус під ключ

Власники таунхаусів володіють інтер’єром та екстер’єром будівлі, а також ділянкою, на якій розташована їхня власність, і прилеглою галявиною. Тому володіння таким будинком забезпечує більшу автономію. Власник має право внести бажані зміни в зовнішній ландшафт або колірну гаму, якщо це дозволено правилами користування. Кому найбільше підійде townhouse:

 1. Покупцям, які хочуть жити в престижному районі, але їм не по кишені окрема нерухомість.
 2. Людям, які багато подорожують і не мають у своєму розпорядженні часу на утримання власного приватного житла.
 3. Тим, хто шукає ексклюзивне співтовариство. Насправді, є власники, які хотіли б бачити навколо себе вибране коло спілкування.
 4. Господарям хостела або невеликого готелю.
 5. Тим, хто хоче володіти нерухомістю для здачі в оренду.
 6. Тим, хто втомився вiд квартир у багатоповерхівках, але не готовий до повної відповідальності за індивідуальне будівництво.

Невеликий розмір будівлі вимагає мінімальних ремонтних робіт. Якщо споруда є частиною АВЖБ, асоціація візьме на себе більшу частину зовнішнього обслуговування. Будинок “під ключ” з оздобленням означає придбання у володіння кількох поверхів, де вам буде належати зовнішній вигляд і земля, на якій він побудований.

Як купити таунхаус недорого?

Таунхауси зазвичай будують двоповерховими або триповерховими. Вони часто коштують дешевше, ніж окремі споруди, в тому випадку, якщо проводиться будівництво без посередників. Навіть при невеликому бюджеті пряме співробітництво із забудовником спрощує “паперову тяганину” і придбання житла. Як ми знаємо, не існує ідеальних споруд, і даний вид нерухомості – не виняток. До мінусів відноситься те, що тут не буде абсолютного усамітнення, як у приватних апартаментах на одну сім’ю, оскільки є спільна стіна з сусідами. Готові проекти здешевлять будівництво. Відвідавши сайт компанії “Карпати Буд Каркас”, ви побачите фото готових і реалізованих проектів, а також їхню вартість.

Скільки коштує купити таунхаус у компанії “Карпати Буд Каркас”

Купівля townhouse – правильний вибір, якщо вам потрібні загальні зручності, поширені в міських умовах, але ви хочете більшої свободи, ніж у квартирі. Це хороший вибір, якщо ви не можете дозволити собі окремий котедж у бажаному місці. Він знаходиться в межах вашої цінової категорії. Ціни за 1 м2 формуються залежно від декількох факторів:

 • загальної площі;
 • особливостей конструкції;
 • обраної комплектації;
 • методів будівництва, які застосовує будівельна компанія.

Використовуйте калькулятор будівництва у нас на сайті, щоб дізнатися ціну проекту. На наданих кресленнях першого і другого поверхів візуально видно розташування кімнат і їх квадратуру. Ось деякі переваги, на які варто звернути увагу:

 • вартість: townhouse, як правило, дешевший, оскільки ви поділяєте стіни з сусідами і займаєте меншу площу землі;
 • обслуговування: якщо є АВЖБ, воно подбає про зовнішнє обслуговування власності;
 • зручності: в рамки забудови можуть включатися такі зручності, як басейн або тенісний корт;
 • відкритий простір: townhouse часто має доступ до невеликої прибудинкової території, де можна відпочити з друзями і, можливо, приватного гаража.

Купити таунхаус від забудовника швидко й вигідно

Чому купити таунхаус від забудовника недорого – це реально?

 1. Перед тим, як почати будівництво, “Карпати Буд Каркас” складає плани забудови, які затверджуються місцевою владою. Остання видає документ, що дозволяє розпочати реалізацію обраного проекту.
 2. Під час підготовки проводиться аналіз, який дає зрозуміти, наскільки близько підземні води.
 3. При зведенні фундаменту ми приділяємо велику увагу його ізоляції від вологи. До речі, ще на етапі закладання основи будівельники проводять водопровід, електрику та інші комунікації.
 4. Для монтажу дерев’яного каркаса не потрібна жодна важка техніка. Також без неї здійснюється утеплення зовнішніх стін, монтується пароізоляція й покрівля, відбувається зовнішнє оздоблення.

На даному етапі може бути проведена інспекція. Місцеві служби регулювання захочуть переконатися, чи відповідає все будівельним нормам. Далі встановлюються вікна, двері, прокладається електрика, монтується сантехнічне обладнання, системи опалення та вентиляції. Наприкінці фарбуються стіни. Якщо є потреба у виконанні невеликих додаткових робіт, будівельники без проблем зроблять це. Будинок здається замовникові з доставкою ключів. За бажанням клієнта прокладаємо доріжки, проїзди, облагороджуємо прилеглу територію. Від початку і до кінця ми дбаємо про безпеку мешканців. Ми будуємо не тільки в Києві та Київській області, а й в усіх регіонах України.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити