Модульні будинки – швидко, вигідно й комфортно

Модульний будинок – це комфортна, сучасна нерухомість, яка є альтернативою будівлям старого зразка, а також квартирам з незручними плануваннями.

Як розробляються модульні будинки під ключ

Модульна споруда для проживання під ключ розробляється і будується за допомогою компанії “КБК”, яка відповідає повністю за всі процеси. Великим попитом користуються цілорічні модульні будівлі під ключ. Власне виробництво матеріалів, а також розробка проектів допомагає замовникам заощадити кошти і бути впевненими в хорошому результаті. Розгляньте типові проекти, які є на сайті компанії, щоб приблизно зрозуміти, яке житло ви хочете побудувати.

Що охоплює ціна на модульний будинок за індивідуальним планом?

Ціна за 1 м2 на збірні споруди може бути різною і залежить в основному від площі й комплектації. Будівництво в Україні модульних будівель є дорогим процесом. Особливо, якщо зведення містить смарт-технології, без яких уже важко обійтися. Якою мірою будівля буде “smart”, також вплине на її вартість.

Чому клієнти вибирають смарт-системи в сучасних будівлях?

Технологія “SMART” у збірних спорудах стане в нагоді зокрема тим, хто надто зайнятий і мобільний. Ви тільки виїхали з будинку у відпустку, але чи вимкнули ви комп’ютер? Чи правильно встановлена охоронна сигналізація? Чи не забули ви налаштувати централізоване опалення? Чи закрили ви вікна й двері? Щоб вирішити ці питання, стане в нагоді система “Розумний будинок”. Це означає, що ви і пристрої в будівлі можете взаємодіяти один із одним через смартфон або будь-який інший пристрій, підключений до інтернету. Це дає користувачеві повний контроль над своїм житлом, незалежно від того, де він знаходиться. Більшість технологій “SMART” охоплюють електрокомунікації, системи обігріву і безпеку, а також їх можна активувати голосом, пультом дистанційного керування, смартфоном або планшетом. КБК пропонує вбудувати системи “SMART” у збірні споруди для безпеки й комфорту. Що може бути краще для повного контролю і спокою? Деякі клієнти віддають перевагу каркасному приватному житлу замість модульного. В такому випадку, все залежить від бажань замовника і фінансових можливостей.

Варіант “під ключ” найбільш популярний. З цією опцією споруда укомплектована всім необхідним для життя і готова до заселення. Ми готові втілити в реальність мрію про власний будинок, побудований відповідно до ваших побажань і очікувань. Архітектори й проектувальники з багаторічним досвідом і навичками створення проектів щодня працюють над поліпшенням правильно сконфігурованих моделей з варіантами планування. З КБК ви не отримаєте збірну будівлю з вітрини. З нами ви отримаєте можливість спроектувати і побудувати унікальне житло, повністю адаптоване до індивідуальних потреб. З величезним ентузіазмом і досвідом ми проектуємо споруди, які відрізняються комфортом і спрощують повсякденне життя завдяки продуманим деталям. Ці ретельно сконфігуровані житлові концепції служать ідеальною основою для планування власного житла й можуть бути змінені індивідуально.

Готові проекти на модульні будинки як спосіб швидкої реалізації об’єкта

Багато замовників користуються можливістю купити готові проекти, щоб заощадити час. Але в таких ситуаціях важливо дізнатися відгуки власників, які скористалися послугами КБК і побудували об’єкти за типовими планами. Варіанти для дачі недорого підійдуть для тих, хто хоче мати комфортний і мініатюрний будиночок за містом. Ми завжди використовуємо тільки найякісніші будівельні та монтажні матеріали від відомих компаній. Це гарантує високу якість і точність виконання, складання та завершення об’єкта.

Споруда може мати тільки зовнішнє оздоблення або зовнішнє й внутрішнє одночасно, повністю ізольовану підлогу, бути з готовими до декорування стінами і стелею, а також базовою електропроводкою. Невеликий дерев’яний будиночок стане затишним місцем для відпочинку, мисливським будиночком або привабливим гостьовим котеджем, де ваша сім’я створить спогади на все життя. Наша мета – використовувати якісні матеріали та будувати будівлі з високою майстерністю!

Чим хороші модульні будинки для постійного проживання?

Купити житло для постійного проживання збірного формату вигідно, а якщо будувати таку споруду з нуля, можна отримати бонус у вигляді індивідуальної комплектації. Дуже часто приватні житлові будівлі такого типу будуються з різних матеріалів, тому перед забудовою важливо дізнатися всі деталі. КБК будує каркас житла з достатньою товщиною стін, які заповнені ізолюючим матеріалом. Також до цього додається додаткова ізоляція, що дозволяє ефективно утримувати тепло. Внутрішні стіни мають підвищену звукоізоляцію. Секції даху чудово ізольовані мінеральною ватою товщиною 300 мм. Все це допомагає клієнту згодом економити на рахунках за електроенергію.

У розширену комплектацію входять: теплоізоляція, енергозберігаючі вхідні двері, вікна з якісним склінням і вентиляція з рекуперацією тепла (за бажанням). Ви можете доповнити це іншими енергозберігаючими варіантами, включаючи системи опалення та гарячого водопостачання.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити