Проекти каркасних будинків в Україні

Зведення житла починається зі складання проекту, згідно з яким будівельники виконуватимуть роботу. Яким він буде – залежить від замовника і особливостей території. Архітектору, в свою чергу, необхідно зібрати отриману інформацію і зробити креслення, здійснивши необхідні розрахунки. Це стосується індивідуальних будівель. Але, також архітектори можуть запропонувати вибрати потрібний варіант і з готових планувань. Це дуже зручно для забудовників, які хочуть без додаткових очікувань відразу ж приступити безпосередньо до загальнобудівельних робіт.

Українські проекти на каркасні будинки

У мережі інтернет можна знайти велику кількість готових проектів канадських будинків. Вони мають розмаїття стилів, можуть мати один або два поверхи, невелику площу і нагадувати затишні дачні споруди, а також займати великі ділянки і мати в розташуванні всі зручності, що потрібні для сучасної людини. Але, незважаючи на це, не варто роздруковувати найбільш прийнятний варіант і відразу ж приступати до будівництва. Житло зводиться не на один рік і треба бути впевненим, що в даному проекті вказані точні розрахунки і опис. На жаль, так буває далеко не завжди і, як результат, це може привести до додаткових витрат під час робіт чи швидкої потреби в ремонті.

Проект власного будинку – те, на чому не варто економити. Тому завжди краще спілкуватися з проектантами безпосередньо. Проекти каркасних будинків від українських архітекторів цікаві, якісні, їх можна адаптувати під побажання та особливості ландшафту. Побудовані за такими кресленнями будинки добре виглядатимуть як на території міст і селищ, так і на березі водойми, в гірській місцевості.

Проекти каркасних будинків в Україні під ключ

Де знайти проект каркасного будинку в Україні? Самостійно зробити правильні розрахунки і креслення не допоможуть ні спеціалізована література, ні консультації з фахівцями. Правильний варіант – звернутися до архітекторів, які допоможуть вирішити дану проблему. Компанія “Карпати Буд Каркас” пропонує до розгляду авторські і типові проекти житла в Україні. У каталозі на сайті можна знайти готові проекти будинків недорого:

 • в один або два рівня, з мансардним поверхом, другим світлом;
 • різної форми і площі;
 • з лоджією і балконом;
 • з терасою закритого і відкритого типу;
 • з гаражем для автомобіля і іншими додатковими прибудовами.

Маленькі будинки містять основний набір кімнат, тоді як великі – можуть бути доповнені лазнею або сауною, більярдною, домашнім кінотеатром, майстернею, оранжереєю, басейном. Індивідуальне планування – більш цікавий варіант, але і більш витратний. Він ідеальний для сімей, для яких ексклюзивність на першому місці. Як замовити проект каркасного будинку в авторській розробці? Для цього достатньо:

 • Залишити заявку на сайті КБК.
 • Здійснити телефонний дзвінок.
 • Приїхати до нас в офіс і обговорити всі питання на місці.

При замовленні в нас індивідуального проекту можна бути впевненим, що в отриманому на руки проекті будуть враховані не тільки особливості земельної ділянки, але і побажання всіх членів сім’ї. При цьому таке планування не буде запропоноване іншим забудовникам. Головна мета компанії – індивідуальний підхід до кожного замовлення і допомога замовнику в реалізації своєї мрії щодо власного житла.

Ціни на проекти каркасних будинків в Україні

Цікавить ціна на проект каркасно-щитового будинку в Україні? Так як кожен будинок унікальний, розрахунок вартості слід проводити в індивідуальному порядку. При цьому важливо звертати увагу на наступне:

 • Кожна ділянка землі має певні особливості, такі як ландшафт, тип ґрунту, пролягання грунтових вод. Тому, перш ніж почати проектування, слід провести інженерно-геологічне дослідження. Даний етап дозволяє зробити правильні розрахунки і створити креслення надійного житла для сім’ї. Чим більше виникне нюансів, тим вищою буде вартість проекту.
 • Кількість поверхів, складність архітектурного стилю, розташування інженерних мереж також впливають на кінцеву суму і можуть її збільшити або ж зменшити.
 • Ще один пункт – загальна площа будівлі. Чим вона більше, тим дешевше вийде побудувати будинок за канадською технологією.

Як варіант, можна купити проект будинку по каркасної технології вже готовий, він обійдеться дешевше індивідуальної розробки. Але при потребі змін (адаптація до особливостей рельєфу, близьке розташування до поверхні ґрунтових вод, побажання клієнта) також слід бути готовим до збільшення його вартості.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити