“Розумний будинок” – амбітний проект за каркасною технологією

Ідея “інтелектуального будинку” для більшості людей полягає в додаванні контролера, який може управляти основними пристроями, такими як освітлення, розетки і, можливо, дверний замок, камера спостереження та сигналізація. Але що, якщо ви хочете зробити своє житло ще більш прогресивним? Ми говоримо про заміну кожної звичайної лампочки, всіх замків, встановлення автоматичних віконних жалюзі й навіть про те, щоб зробити прилеглу територію ще “smarter”. Такий амбіційний проект коштує недешево, навіть якщо ви живете в невеликій каркасній будівлі. Технології будівництва за канадською методикою не стоять на місці, так само як і smart-рішення для них. Які інтелектуальні пристрої можна використовувати в цих спорудах?

Як побудувати “розумний будинок” у стилі барн або за іншою технологією

Вибираючи для забудови канадську методику будівництва житла від компанії “Карпати Буд Каркас”, ви одночасно зможете замовити проект для барнхауса або іншої споруди з розумними й автоматизованими механізмами. При проектуванні архітектор спочатку зробить начерки, які допоможуть попередньо скласти схему, тобто ескізний план. Лайт-версія або мінімальний ескіз містить у собі “посадку”, планування, розріз і 3D-моделювання. Його можна подати в архітектурні органи для отримання паспорта. У робочий повномасштабний проект вже входять конструкція фундаменту, архітектурний розділ і комунікації, в які будуть включені за бажанням замовника не тільки опалення, вентиляція та водопровід, але й smart-система з налаштуванням і схемою розумного будинку.

Система “Розумний будинок” під ключ у модульних будинках: переваги

У керований комплект “Розумний будинок” входить побутова техніка, регульована дистанційно з вашого гаджета. У комплект включені різні агрегати, які зроблять життя господарів будівлі набагато простішим, кращим і безпечнішим. Крім того, вмонтовуючи таку смарттехніку в готові до проживання споруди, мешканці отримують безліч переваг:

 • економію часу;
 • безпеку дітей і збереження самого житла;
 • економну витрату ресурсів (опалення / води / електроенергії).

Як під’єднати житло до смарттехніки, знають фахівці “Карпати Буд Каркас”. У будь-який момент користувач зможе проконтролювати і налаштувати режими роботи кондиціонера й котла, запустити прання, відключити водопостачання і т. д. Оскільки віддалений контроль відбувається зі смартфона або ПК, завжди є можливість відстежити графік роботи і перевірити статистичні дані по економії енергоресурсів.

Канадська технологія дозволяє розробити або купити “розумний будинок”

Щоб розрахувати вартість онлайн, можна скористатися запропонованим на сайті компанії калькулятором. Залежно від обраних датчиків та обладнання вартість буде відрізнятися. До неї можна додати диммери, датчики руху та світлодіодні стрічки, які чудово виглядають під кухонними стійками або за телевізором, а також організувати інтерактивне освітлення для саду та під’їзної доріжки.

Актуальність і ціна на “Розумний будинок” в каркаснику

Деякі, вирішивши заощадити або вважаючи “каркасники” куренями, вирішують почати проектування і зведення житла своїми руками. Але при відсутності належного досвіду можна “злити” бюджет і не отримати бажаного результату. Звертаючись до професіоналів, ви навпаки будете впевнені, що план реалізують вчасно, якомога краще і з усією дозвільною документацією. Проживання в будівлі за каркасною технологією здійснює такий же психологічний вплив, як і прогулянка в лісі. Життя в спорудах із деревини заспокоює тіло і знижує кров’яний тиск, частоту серцевих скорочень і рівень стресу.

Тому жити в каркасному житлі справді вигідно. Воно утеплене подвійним перехресним ущільненням, і це забезпечує хорошу ізоляцію. Стінові конструкції з дерев’яних матеріалів дихають, але в той же час у них немає містків холоду або поверхонь, на яких може накопичуватись волога. Оброблена деревина з товстим шаром утеплювача забезпечує дуже щільні стики і, отже, повітронепроникні стіни. Скільки коштує “розумний будинок” в smart style? Ціна залежить від конкретних цілей, які буде виконувати система. Комфорт та енергоефективність можуть забезпечити:

 1. Світлодіодні лампи, які споживають набагато менше електроенергії та служать набагато довше, ніж лампи розжарювання, тому рахунки за електроенергію знизяться.
 2. Моторизовані жалюзі, які є одними з найдорожчих пристроїв для установки. Їх можна заплановано опускати й піднімати в певний час дня.
 3. Інтелектуальний замок, встановивши який, можна запрограмувати його на автоматичне розблокування при наближенні до нього (шляхом розпізнавання вашого смартфона). Також ним можна керувати віддалено, щоб пропустити прибиральника чи інженера.
 4. Відеодомофон – відмінний компаньйон для вашого інтелектуального замка. Він виглядає як звичайний дзвінок або зумер, але містить в собі камеру, динамік та мікрофон, щоб ви могли бачити й розмовляти з ким завгодно. А оскільки він підключається до Wi-Fi і пінгує смартфон, ви можете спілкуватися з відвідувачем у чаті незалежно від того, перебуваєте ви вдома чи в іншій країні.
 5. Smart-термостат для кожної зони – для більших об’єктів із зонованими системами опалення та охолодження.
 6. Камери спостереження. Це область, де ціна може коливатися досить суттєво. Ви просто хочете, щоб камера була спрямована ​​на вхідні двері? Або ж вам потрібна система відеоспостереження для всього будинку з нічним баченням, інфрачервоним чи прожекторним освітленням, а можливо й із розпізнаванням осіб?
 7. Датчики, що попереджають вас про відкриття вікон і дверей, датчики руху, детектори диму та звукова сигналізація, які система безпеки розумного будинку також повинна містити.

“Карпати Буд Каркас” пропонує завантажити каталог будівель із застосуванням інноваційних методик і вибрати ту, що потрібна саме вам. Також ми запрошуємо подивитися приклади реалізованих об’єктів та тих, що зараз в процесі зведення, а також почитати відгуки реальних власників.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити