Будівництво церков в Україні

Будівництво храмів і церков є одним з найбільш складних в зв’язку з нестандартністю форм, різної висотності приміщень і спеціальними вимогами до зведення. Дані фактори не тільки затягують процес у часі, але значно здорожчують проект.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є будівництво церков в Україні. У роботі ми використовуємо канадську технологію будівництва та допомагаємо замовникам істотно заощадити як на закупівлю матеріалу, вартості робіт, так і час, витрачений на виконання замовлення.
Проект під церкву може бути складений архітекторами нашої компанії індивідуально, а також будівництво може бути виконано за тим самим готовим ескізом з деякими змінами. Всі роботи проводяться виключно з благословення глави громади. Відгуки про будівництво споруд нашою компанією можна подивитися на сайті або на нашому каналі в YouTube.

Будівництво церков в Україні за каркасною технологією

Не кожна церковна громада має велику суму коштів на зведення храму за традиційною технологією. В такому випадку хорошою альтернативою стають церкви, побудовані за канадською технологією, яка відрізняється рядом можливостей:

  • Будівництво храму в будь-якому з стилів: сучасному чи візантійському, часів Київської Русі або козацтва.
  • Зведення будівлі церкви з різною кількістю куполів, нефів і прибудов, базиліки або хрестоподібної конструкції.
  • Легке спорудження багатокутних приміщень різної висоти і облаштування нестандартних дверних і віконних проємів.
  • Звести храм можна навіть при наявності невеликої суми грошових коштів.
  • Будівництво дерев’яних церков можливо на ділянці будь-якого розміру.
  • Приміщення в зимовий час буде теплим і не потребуватиме великих витрат на опалення. Влітку навіть при великому скупченні людей всередині і жарку погоду, в ньому не буде душно.

Каркасна церква за індивідуальним проектом

У 2014 році нашій компанії надійшло замовлення на будівництво православної церкви на території гастроентерологічного інституту в лівобережній частині міста Дніпро, на перетині вулиць Газети Правди та Воронежської. Оскільки земельна ділянка була виділена досить вузька і довга, під будівництво церкви даний проект нашими архітекторами був складений індивідуально. Будівництво церкви почалося в кінці 2014 року і тривало неповних 3 місяці.

Співробітниками компанії Карпати Буд Каркас при будівництві церкви в Дніпрі був виконаний весь комплект робіт, починаючи зі зведення зовнішніх стін і проведення покрівельних робіт, закінчуючи оздоблювальними фасадними і внутрішніми роботами. При цьому були використані компоненти власного виробництва, виконані з якісної деревини і оброблені септиками для захисту від грибкових уражень, гнилі та комах.
Храм вийшов затишним і досить містким. Наявність великої кількості вікон різного розміру робить його світлим. Над входом вікно виконано у формі хреста, що є своєрідною родзинкою церкви. Фасад будівлі і внутрішні частини стін обшиті фальшбрусом. Дах покритий бітумною черепицею, добре захищає від будь-яких погодних умов і не дає шуму дощу перешкодити молебню, а також оснащений системою стоку води.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити