Ціни на будівництво каркасних будинків

Багато сімей мріють жити не в квартирі, а у власному гарному і затишному будинку. Але, іноді їм здається, що побудувати житло – це занадто дорого і така мрія для них нездійсненна. Насправді ж все не настільки складно. Головне знати, куди звернутися і яку технологію вибрати. Сучасний будівельний ринок пропонує різноманітність матеріалів для зведення та оздоблення будівель, тому кожен замовник може підібрати для себе найбільш прийнятну альтернативу.

Це ж можна сказати і про комунальні послуги. Технологія будівництва каркасного будинку дозволяє не тільки отримати житло дешевше, але і економити в процесі експлуатації будинку. Будинки з дерева є енергоефективними завдяки особливій конструкції стін і вже в перший рік проживання мешканці помічають, що з моменту переїзду стали платити за опалення та електрику менше.

Проєкти та ціни будівництва каркасних будинків

Інтернет рясніє різноманітністю проєктів, у тому числі і безкоштовних. Але, чи варто їх завантажувати, якщо ніхто не гарантує якість наданого матеріалу, правильність розрахунків? Надалі це загрожуватиме додатковими витратами, як в процесі будівництва, так і експлуатації будинку. Тим більше, що є більш цікавий варіант – замовити проєкт житла з подальшим зведенням будинку в нашій компанії. Це дозволить істотно заощадити і при цьому отримати надійне довговічне житло для сім’ї. З фото готових об’єктів можна ознайомитися на нашому сайті.

Ми пропонуємо проєкти на вибір:

 • типові – вже готові роботи із добре продуманим плануванням в один або два поверхи, з мансардою;
 • індивідуальні – архітектори компанії створюють креслення відповідно до побажань конкретного замовника.

Перший варіант хороший тим, що не треба витрачати час на очікування, поки будуть складені планування, документація, проведено узгодження. Він дозволяє відразу приступити до підготовчих робіт і, безпосередньо, будівництва. Але, є тут і невеликий мінус, який для багатьох замовників є несуттєвим. Такі ж будинки можна зустріти на сусідній і навіть на вашій вулиці. Складання індивідуального креслення вимагає часу. Але, в цьому також є свої плюси. Житло буде повністю відповідати стилю життя сім’ї, її перевагам. У ньому і для дорослих, і для дітей знайдеться свій затишний куточок – спальня, ігрова, робочий кабінет, домашній кінотеатр, більярдна.

Ціна будівництва каркасних будинків під ключ

Яка вартість метра зведення канадського будинку? Дана інформація представлена у відповідному розділі нашого сайту «КБК Україна». Тут ціна будинку за м2 вказана за різними комплектації, так як ми зводимо будинки не тільки «під ключ». У нас також можна замовити комплектації «каркас», «каркас +» і «преміум».

Які складові входять в кінцеву вартість на каркасно щитові будинки?

 • Створення проєкту і необхідної документації.
 • Матеріали, необхідні для проведення оздоблення всередині і зовні будівлі.
 • Ціна за роботу бригади будівельників.

При цьому не забувайте враховувати, що немає однакових земельних ділянок і проєкти можуть відрізнятися за складністю. Також можна вибрати різні типи фундаменту і види оздоблювального матеріалу. Тому, якщо є бажання побудувати недорогий варіант, варто звернути увагу на споруди, які не мають надмірностей і полегшений фундамент.

Як формується вартість будівництва каркасного будинку

Спорудження недорогих канадських будинків можливе завдяки наступним чинникам:

 • Невелика вага матеріалів і простий монтаж дозволяють виконати будівництво одноповерхових і двоповерхових споруд невеликій бригаді в короткий термін, що знижує вартість проведення робіт.
 • Замість капітального фундаменту вага готової конструкції дозволяє застосовувати полегшені типи основи.
 • При відсутності необхідності застосування важкої будівельної техніки ціна на готовий будинок також знижується.

Будівництво каркасних будинків ціни в Україні

Що вибрати – будівництво каркасно щитових будинків під ключ або зведення тільки коробки – вирішують замовники, виходячи з потреб і власних можливостей. Так як ми пропонуємо різні варіанти будівництва, перш ніж озвучити ціну, важливо визначитися з площею і поверховістю майбутньої споруди, яка комплектація цікава клієнтові, що є ділянкою під забудову.

Так, наприклад, об’єкт на Кіровоградщині, в м. Кропивницький не був побудований під ключ. Вирішивши не вибирати один з типових проєктів, клієнт замовив нашим архітекторам створення індивідуальних креслень, за якими були зроблені фундамент і каркас з дахом, утеплення і розводка комунікацій. Все інше – замовник планує завершити самостійно.

Якщо вас зацікавили каркасні будинки – звертайтеся до наших фахівців. Ми надамо будь-яку необхідну інформацію і допоможемо прорахувати вартість майбутнього будинку в різних комплектаціях.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити