Ціни на каркасні будинки

Каркасна технологія будівництва в Україні набирає обертів. Такі споруди зацікавлюють потенційних забудовників завдяки незаперечним плюсам, серед яких одними з головних є:

 • Швидкі терміни зведення. Залежать від складності архітектурного стилю і загальної площі будівлі.
 • Енергоефективність. Завдяки спеціальній технології, збірний каркасник затишний в будь-який час року.
 • Екологічність. При виробництві використовується натуральна деревина та будівельні матеріали від надійних світових виробників.

Скільки коштує каркасний будинок

Ціни на житло за канадською технологією також привертають до себе увагу, так як вони відрізняються від вартості будівель з цегли, бетону та інших матеріалів. Перш, ніж отримати відповідь на питання про ціну монтажу будинку, слід визначитися:

 • Яким сім’я бачить власне житло (архітектурний стиль, кількість поверхів, загальна площа, кількість кімнат і їх типи).
 • Скільки людей буде проживати в будинку (інформація необхідна для правильного розподілу площі).
 • Вік кожного члена сім’ї (за наявності маленьких дітей, людей похилого віку або з фізичними особливостями, варто звернути увагу на приміщення в один поверх або їхні кімнати розмістити на першому рівні).
 • Як часто сім’ю будуть відвідувати родичі та гості (простора тераса і кімнати для гостей завжди будуть доречні).

Ціна на каркасні будинки в Україні

Чи змінюється ціна на зведення каркасних будинків в залежності від регіону проживання замовника? Ціна каркасного будинку в Україні залежить від різних чинників, так як кожен проект індивідуальний. Також вона залежить від цінової політики компанії, яка буде здійснювати будівництво.

Вартість будинків від “Карпати Буд Каркас” практично однакова як для жителів Івано-Франківська, так і Києва, Львова, Дніпра, Запоріжжя, Харкова. На кінцеву суму можуть впливати тільки ціни на оздоблювальні матеріали в конкретному регіоні, а також особливості земельної ділянки, зокрема грунту. Дізнатися її можна, прописавши в пошуковику фразу «куплю каркасний будинок» і потрапивши на сайт нашої компанії.

Вартість каркасного будинку під ключ

Перш, ніж купити будинок за каркасною технологією, цікавить, як розраховується його вартість? Так як кожна будівля унікальна, розрахунок слід проводити в індивідуальному порядку. При цьому першочерговими є наступні критерії:

 • Складання проекту, без якого неможливо побудувати надійний каркасний будинок, який прослужить не одному поколінню мешканців.
 • Складність архітектурного стилю та інженерних систем, кількість поверхів. Чим складніший проект, тим вища ціна за роботу. При цьому при великих площах ціна квадратного метра житла виявиться меншою.
 • Кожна ділянка під забудову відрізняється певними особливостями, включаючи ландшафт, вид грунту. Тому, перш ніж приступити до складання проекту, слід провести інженерно-геологічні дослідження.
 • Складність під’їзних шляхів також впливає на загальну ціну споруд під ключ.
 • Вартість будівельних ітаоздоблювальних матеріалів.

Де подивитися вартість каркасних будинків під ключ

Проекти і ціни на каркасне житло під ключ можна подивитися на сайті нашої компанії. Тут представлені одноповерхові і двоповерхові будівлі в різному стильовому виконанні, з різною кількістю і розташуванням кімнат, не тільки житлового, а й комерційного призначення.

Всім, хто хоче купити будинок, ми пропонуємо недорогі ціни та різні комплектації. При цьому замовник може не тільки вибрати готовий проект, а й замовити у нас розробку індивідуального, який буде відповідати побажанням і потребам власної сім’ї. Фото і відео проведення робіт і готових споруд також розташовані на нашому сайті. Тут же можна подивитися і відгуки про роботу компанії  , і процес експлуатації канадського житла нашими замовниками.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити