Вартість канадського будинку

Будівництво канадських будинків – це можливість насолоджуватися проживанням у власному комфортному і недорогому будинку через короткий період з моменту замовлення будівництва. Такі будівлі відрізняються інноваційним дизайном та екологічністю використовуваних матеріалів. І, що важливо для багатьох сімей – вони економні в експлуатації.

Не варто думати, що каркасні будинки виглядають однотипно, нецікаво. Купити житло можна в різних стилях, вони можуть мати різне внутрішнє наповнення. Для оформлення фасаду використовується деревина, штукатурка, фарба, метал. Такі споруди добре вписуються в будь-яку місцевість і їх можна звести як в котеджному селищі, так і на узліссі, на березі водойми.

Скільки коштує проєкт на канадський будинок

Якісно складений проєкт – одна із запорук будівництва надійного будинку. У мережі інтернет можна знайти велику кількість цікавих на вигляд креслень, які пропонуються до безкоштовного завантаження. Але, чи варто так ризикувати? Чи справді це хороше рішення, щоб заощадити? Якщо ви добре розбираєтеся в кресленнях і можете перевірити розрахунки, можна спробувати скористатися даною послугою. В іншому випадку, невірні дані можуть загрожувати додатковими витратами не тільки в процесі будівництва, але і уже під час експлуатації житла.

Компанія «КБК Україна» пропонує потенційним замовникам більш цікавий варіант. При замовленні у нас проєкту і робіт з будівництва будинку, креслення і документацію, що додається до них, можна отримати безкоштовно. Проєкти і ціни на житло за канадською технологією можна подивитися на сайті компанії «КБК Україна». У нас можна отримати проєкти:

  • Типові. Вам не доведеться чекати, поки будуть складені креслення, документація. Такі варіанти дають можливість без зволікання приступити до будівельних робіт.
  • Індивідуальні. Креслення створюються відповідно до потреб конкретної сім’ї. Для цього необхідно озвучити архітектору свої побажання, включаючи розмір будинку, кількість і призначення кімнат і т.д..

Як розраховується вартість будівництва канадського будинку

Каркасні будинки обходяться дешевше за аналогічні споруди з інших матеріалів. У чому секрет такої вартості і чи не відбивається така економія на якості будівель?

Теплий дім з дерева можна побудувати недорого завдяки наступним факторам:

  • Використовувані матеріали відрізняються невеликою вагою, а монтаж – простотою. Це дозволяє виконувати будівельні роботи невеликій бригаді протягом декількох місяців.
  • Вартість будинку за канадською технологією знижується і завдяки можливості застосовувати полегшений тип фундаменту. Легка вага стін і даху не вимагають облаштування капітальної основи.
  • Якщо в процесі проведення робіт не використовується важка будівельна техніка, ціна готової споруди також знижується.

Ціна будинку за канадською технологією

Скільки коштують будинки за канадською технологією під ключ? Кожен варіант вимагає індивідуального підходу. На сайті можна ознайомитися з вартістю будівель за готовими проєктами. При індивідуальному замовленні на канадський будинок ціну можна дізнатися тільки після складання креслення і супутньої документації. Зробити попередній прорахунок вартості майбутнього житла можна і самостійно. Для цього необхідно визначитися із загальною площею будівлі і вибрати у відповідному розділі сайту ціну необхідної комплектації за 1 метр квадратний.

Вартість канадського будинку під ключ

Всі питання, що стосуються зведення житлового будинку, краще обговорювати безпосередньо з представниками обраної будівельної компанії. Вони допоможуть з вибором проєкту, розкажуть про особливості обраної технології і підкажуть, скільки коштує житло і як скоро в нього можна буде заселитися.

Одним з наших проєктів стало будівництво будинку по каркасній технології в с.Гатне, в передмісті Києва. До питання будівництва замовник підійшов дуже ретельно. Попередньо він ознайомився з роботою різних компаній, що займаються каркасним будівництвом в Україні. У підсумку вибір був зупинений на компанії «КБК Україна».

Згідно з проєктом, будівельникам потрібно було звести будинок в комплектації «під ключ», що включає дві спальні кімнати та вітальню-кухню з виходом на терасу. Будинок замовник планував використовувати для постійного проживання.

Нашими архітекторами і будівельною бригадою були враховані всі побажання замовника. Проєкт був виконаний в обумовлені терміни і сім’я відразу ж переїхала в нове затишне житло. Всі залишилися задоволені новим будинком!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити