Вартість каркасного будинку

Популярність канадського будівництва, яка зростає з кожним роком, пояснюється одночасно багатьма причинами. Це і простота конструкцій, і екологічність матеріалів, і мінімальні часові витрати, необхідні для зведення будинку.

Але більш за все цей тип будівництва приваблює своєю економністю. Звичайно ж, немалі ціни на будівельні матеріали і роботи зі зведення будинків роблять будь-яке будівництво досить витратним заняттям, але в порівнянні з іншими технологіями, вартість каркасних будинків виявляється значно нижчою, ніж ціни на будівлі із цегли або ж каменю.

Скільки коштує каркасний будинок

Вартість зведення каркасних будинків безпосередньо залежить не тільки від розміру будівлі, але і від комплектації робіт, обраної замовником. Компанія Карпати Буд Каркас здійснює будівельні роботи в наступних комплектаціях:

  • «Каркас» – включає фундамент, спорудження дерев’яного каркасу, кроквяної системи, зовнішніх стін та перестінків, міжповерхових перекриттів, покриття даху.
  • «Каркас +» – до комплектації додається оформлення архітектурно-проектної документації, утеплення стін та оздоблення фасаду.
  • «Під ключ» – включений значний спектр послуг з будівництва, зовнішнього оформлення будівлі.

Більш детально з ціновою політикою компанії та повним переліком робіт ви можете ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту – «Ціна».

Вартість каркасного будинку в Карпатах

У 2018 році ми отримали не зовсім типове замовлення – компанія підписала договір не на будівництво будинку з нуля, а на реконструкцію житлового будинку з мансардною прибудовою в селі Микуличин Яремчанської міської ради.

Особливістю конкретного замовлення став повний демонтаж даху, також була здійснена заміна балок перекриття та зроблена мансардна надбудова другого поверху. Крім того, був повністю замінений фасад будинку, з двох сторін була добудована Г-подібна тераса із мансардними вікнами для більшого комфорту перебування на ній. Також крім будинку був побудований і гараж, що трошки збільшило загальну вартість споруди (вірніше – реконструкції) каркасного будинку.

Каркасні будинки: вартість та економія

У чому ж полягає економність канадського житла і чому ціна на нього вигідно виділяється на українському та міжнародному ринку? На це є кілька причин.

Доступність будівельних матеріалів для будівництва каркасного будинку

Ціна на деревину залишається невисокою порівняно з іншими будівельними матеріалами. Таким чином, дерев’яна будівля обходиться замовнику дешевше, ніж цегляна.

Легкість конструкції канадського житла

Як відомо, дерево – досить легкий матеріал. Завдяки цій особливості, одноповерхові каркасні будівлі не вимагають зведення стрічкового фундаменту – найчастіше буває достатньо і стовпчастого. Це дозволяє заощадити чималу суму. Більш масивний фундамент застосовується тільки при зведенні двоповерхових будівель за канадською технологією.

Простота втілення проекту

Завдяки простим конструкціям, для зведення такого будинку не потрібна важка будівельна техніка, що особливо зручно в умовах проведення робіт в гірській місцевості (як, наприклад в даному випадку). Відсутність необхідності в такому обладнанні також сприяє додаткової економії коштів.

Енергоефективність каркасних будинків

Ця властивість дерев’яного житла не особливо впливає на ціну самого будівництва, однак будь-який власник оцінить його в процесі експлуатації житла.

На тлі стрімкого зростання цін на опалювальні послуги збереження тепла в будинку виходить на передній план. Утеплювач, який ми використовуємо при будівництві, дозволяє значно скоротити витрати на опалення в зимовий період часу. До речі в даному випадку в якості опалення була обрана піч, яка гармонійно вписалася в інтер’єр будинку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити